Pościel prezentem na Mikołajki

« Powrót do artykułu: Pościel prezentem na Mikołajki | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 listopada 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem dużym dzieckiem i chętnie przyjmę taką pościel z euro heheh podoba mi się to ich logo :) to trzeba przyznać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 11:40

Z całą pewnością będzie to praktycznym prezentem na Mikołajki, bo taki komplet pościeli zawsze się przyda i można go wykorzystać. Polecam tez pozostałe dodatki i akcesoria do wyposażenia domu, mogą być to nawet typowe ozdoby świąteczne.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2021, 10:29

Jak już zabieracie się za poszukiwania wyjątkowych pościeli to weźcie również pod uwagę Loomframe, który jak najbardziej mogę polecić ze względu na przystępny zakres cen do tego wysoką jakość wykonania jak i terminową realizację zamówienia. Poza tym nie ma problemów z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Panele podłogowe Liczba postów: 292 Grupa: Wnętrza Mój znajomy ostatnio chciał, żebym mu pomógł w ułożeniu paneli ale ja nawet do samego ułożenia się nie nadaję bo co tu dużo mówić mam dwie lewe ręce do takiej r...
  • Sprawna przeprowadzka - krok po kroku Liczba postów: 9 Grupa: Wnętrza Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania w Warszawie skorzystałem z usług firmy https://www.warszawaprzeprowadzki.pl , ponieważ pol...
  • Proste lampy inspirowane naturą Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza W mojej opinii jeżeli już zabieracie się za kompletowanie pięknych propozycji oświetlenia zarówno do kuchni, salonu, czy sypialni zarówno w wydaniu żyrandoli, l...
  • Jak ożywić wystrój łazienki? Liczba postów: 15 Grupa: Wnętrza U nas w domu jest łazienka w stylu retro i powiem wam, że wygląda to obłędnie. Kiedyś widziałem taką łazienkę w Paryżu kiedy byłem z żoną w podróży poślubnej i....
  • 5 głównych trendów, które będą nadawały charakter... Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ściana ceglana cudna. ciekawe czy to jest prawdziwa cegła czy też płytki z elastycznego klinkieru, które znakomicie ją imitują. Sama mam takie we wnętrzu mieszk...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >