Prawo budowlane - czy zawsze potrzeba mieć pozwolenie?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 marca 2009, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy zawsze trzeba mieć pozwolenie na rozbiórkę budynku? Mam budynek gospodarczy którego chcę się pozbyć. Czy muszę koniecznie posiąść dokumenty w tym celu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 11:14

Niestety dokumenty w tym celu są niezbędne, takie nasze procedury, nie można sobie pozwolić na rozbiórkę bez pozwolenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2010, 11:48

Obecnie mało kto bawi się w pozwolenia na rozbiórki budynków gospodarczych.Pozwolenie potrzebne jest przy rozbiórce budynków mieszkalnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 09:27

U mojej mamy na podwórku trzeba było wyburzyć stara szopę wiec zamówiliśmy firmę z http://el-kop.pl/kontakt/. Szybko rozprawili się z szopą .

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 14:22

Ogólnie jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni to najlepiej skorzystać z pomocy prawnej. Znam świetną kancelarię radcy prawnego www.lexprotect.pl w Stargardzie, w której można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu prawa budowlanego. Polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 15:07

Jeżeli potrzebujecie pomocy z umowami o roboty budowlane czy innymi aspektami prawa gospodarczego to polecam wam zgłosić się do kancelarii adwokackiej www.adwokat-weglowski.pl z Szczecina. Tam otrzymacie profesjonalną pomoc od doświadczonych adwokatów.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2018, 12:48

Jeżeli macie jakieś pytania związane z prawem budowlanym to powinniście zgłosić się do kancelarii prawnej, która specjalizuje się w prawie budowlanym. W Warszawie znajduje się http://kancelarialuczak.pl/ Oni pomogą wam we wszystkich problemach związanych z prawem budowlanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2020, 13:02

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, ktróra specjalizuję się w takich pracach jak : kompleksowe odwodnienia wykopów budowlanych oraz ich zabezpieczenia, prace związane z ochroną środowiska, roboty ziemne i instalacyjne na terenach inwestycyjnych to polecam kontakt do firmy z Warszawy http://priz.pl/kontakt.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2020, 21:18

Z pewnością roboty ziemne powinny zostać wykonane przez grupę zawodowców. Dlatego powierzyłem te zadanie ekipie www.robotyziemneleszno.pl , która spisała się na medal. To dopiero profesjonalizm!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2020, 06:32

generic for cymbalta

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3050 Grupa: Porady i op... Dzięki za podpowiedzi. A gdzie najtaniej kupić najlepsze środki?
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 326 Grupa: Porady i op... Mamy obecnie rolety i jesteśmy z nich zadowoleni.W poprzednim mieszkaniu mialam 15 letnie żaluzje i do ich wykonania miałam zastrzeżenia, nie były dla mnie wygo...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 330 Grupa: Porady i op... Aranżacja biura powinna być przede wszystkim praktyczna, więc należałoby raczej podejść do tego rozważnie.
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 120 Grupa: Porady i op... To zależy od salony i częstotliwości użytkowania. Sam nie byłem do tego przekonany, ale w domu teściów płytki są na każdej podłodze (oprócz sypialni) i przyznam...
  • Co na ściany w kuchni? Liczba postów: 231 Grupa: Porady i op... Możliwości jest sporo i wcale nie muszą być to tradycyjne płytki.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15796 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 126

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >