Profit Development Wrocław

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 105 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2014, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloper buduje teraz 2 nowe inwestycje we Wrocławiu: "na życzliwej" oraz "miniMAX", myślę, że zasługuje na osobny wątek ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2014, 13:23

od razu może wrzucę wizualizacje, które znalazłem:

Na Życzliwej:

oraz miniMAX

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 10:00

o ciekawe, macie coś więcej informacji o tych inwestycjach? Słyszałam, że na minimax nieźle mieszkania się sprzedają

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 14:59

Ja mam info o Życzliwej z investmapy: http://investmap.pl/wiadomosci/wroclaw-8222na-zyczliwej8221- 8211-wlasciwy-punkt-widzenia,99005.html

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2014, 21:19

co do minimax, to tam postawili na mieszkania dwupokojowe. Deweloper zaznacza, ze w cenie kawalerki mozemy dostać własnie mieszkanie 2-pokojowe. Oczywiście sa tez z 3 i 4 pokojami, ale główny zamysł to własnie małe, ale funkcjonalne lokum

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2014, 16:38

przykładowe wnętrza w Minimax, podoba mi się to klasyczne biało- brązowe:

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 22:48

Piękne te z bielą i drewnem. Bardzo posujądo całej inwestycji (mam na mysli wygld zewnętrzny). To opcje wykończenia mieszkania przez dewelopera?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2014, 09:38

W najbliższą sobotę można dostać fajne promocje na garaże i ostatnie mieszkania na Życzliwej w Biurze Sprzedaży dewelopera (Sky Tower)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 15:57

Czytałam, że na Życzliwej zostało już bardzo mało mieszkań. Odbiór mieszkań natomaist będzie miał miejsce w listopadzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 23:00

MiniMAx - na budowie jest już żuraw

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 105 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Pułapki deweloperskie? Liczba postów: 132 Grupa: Nieruchomoś... Trzeba przede wszystkim wybrać dobrego dewelopera do którego mamy zaufanie oraz który ma już pewną renomę na rynku, od tego zacznijmy,a na pewno nie będzie mowy...
  • Janpul Liczba postów: 65 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Czy mieszkania stanieją? Liczba postów: 116 Grupa: Nieruchomoś... Ponoć już tanieją, bo będzie jednak za kilka lat, tego nie wiem. Mieszkań jest coraz więcej (ciągle powstają nowe inwestycje), a kupców nie przybywa.
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 134 Grupa: Nieruchomoś... Czy mieszkanie w małej miejscowości jest opłacalne? Mi się wydaje, że jednak tak. Mogą o tym świadczyć choćby dobre sprzedaże mieszkań w takich właśnie osiedlac...
  • Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem? Liczba postów: 110 Grupa: Nieruchomoś... Moim zdaniem zdecydowanie pod miastem. Jest taniej, ciszej, spokojniej, nie trzeba brać takiego dużego kredytu, jak na mieszkanie w stolicy. Sama zakupiłam tera...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17447 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >