Projekty wnętrz , aranżacje - Łódź

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 lutego 2013, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A słyszeliście może o Modern Design Studio ?
Wiecie może jak oni się sprawdzaja ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2013, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę na temat tej firmy,jeżeli ktoś z nimi współpracował niech koniecznie napisze szczegóły. Warto zaplanować samemu swoje wnętrze,łazienkę. To daje mnóstwo satysfakcji.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2013, 15:31

Zgadzam sie: good 2 bad

Współpracowałem z tą firmą Mają fajne nowoczesne projekty, mają też dobre doradztwo. Mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2013, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś jeszcze posiada jakieś opinie na ich temat? Byłoby bardzo fajnie je poczytać i wiedzieć więcej. Zachęcam do wypowiadania się właśnie w tym wątku.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2013, 13:16

Zgadzam sie: good 2 bad

Firma godna polecenia. Zatrudniają młodych, ale ambitnych projektantów. Muszę powiedzieć, że mają ciekawe pomysły oraz udzielają pomocy począwszy od samej koncepcji aż do realizacji. Bardzo miło wspominam współpracę ze studiem Pani Renaty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2013, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dość późno znalazłem ten wątek, ale mogę powiedzieć, że to bardzo dobre biuro projektanckie. Terminowość, pomysłowość, zaangażowanie, precyzja przy projektowaniu oraz wszelkiej pomocy związanej we wdrażaniu projektu. Po gruntownym remoncie w domku jednorodzinnym jestem pod wrażeniem... Albo lepiej przytoczę słowa żony - wygląda bajecznie. Największe na mnie osobiście wrażenie zrobiła kuchnia połączona z salonem. Nowoczesność.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Każde biuro bezie chyba dobre jeśli akurat trafi w nasz gust i koncepcję urządzenia pokoju czy całego mieszkania. Zawsze pozostaje tylko pytanie o koszty,czyli ile musimy zapłacić za czyjaś inwencję twórczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2013, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, myślę, że większość architektów wnętrz zna się na swojej robocie. Ja polecam ich http://www.annainteriors.pl Mają przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za link,może przydać się w przyszłości kiedy ktoś na forum będzie potrzebował dobrego biura aranżacji wnętrz. Ja zawsze staram się urządzać wnętrza po swojej myśli i póki co nieźle mi to wychodzi.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2013, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, gusta są różne, ale myślę ze dobry projektant uwzględnia gust klienta, bo w końcu do jemu ma się podobać efekt końcowy :) Zresztą moim zdaniem projektowanie wnętrz to coś więcej niż tylko ustalenie jakie kolory mają być na ścianach i ustawienie mebli. Prowadzę nieduży sklepik z bibelotami, mam tam przeróżne rzeczy: porcelanę, obrazy, wazony, szkatułki, a nawet kapelusze. Każda rzecz jest wyjątkowa, często ręcznie robiona. Zależało mi żeby sklep był tak urządzony by podkreślić wyjątkowość sprzedawanych tam rzeczy. Dłuugo szukałam kogoś, kto podjąłby się urządzenia mojego „kącika” :) Trafiło na panią Zuzę z biura DeNova. Fajna kobietka, świetnie się porozumiałyśmy co do moich pomysłów i tego jak można je zastosować w praktyce. Teraz mam śliczny sklep, fajnie urządzony ;) Jeśli jesteście ciekawi gdzie w Łodzi można szukać mojego sklepu to dajcie znać na priv, podam wam adres :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >