Prywatna sauna w łazience

« Powrót do artykułu: Prywatna sauna w łazience | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 sierpnia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

swietna sprawa, mam saune od roku robiona na zamowienie z ams sauna, niesmowicie na mnie diala korzystanie z sauny – duzo lepsze samopoczucie, schudłam, cera się ujędrniła;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2015, 20:06

Wiadomo. Ale posiadanie w domu takiej sauny fińskiej to naprawdę jest wspaniała sprawa! Można sie relaksować kiedy się chce. Człowiek wykończony po całym dniu może sobie wejść do gorącej sauny i odpoczywać. Bajka!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 17:13

jak już szaleć to chyba wolałbym mieć basen i siłkę w domu niż saunę. Podobnie w nadmiarze jest niezdrowa dla mężczyzn

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2015, 10:55

Użytkownik PrawdziwyKiller napisał: jak już szaleć to chyba wolałbym mieć basen i siłkę w
domu niż saunę. Podobnie w nadmiarze jest niezdrowa dla
mężczyzn

Basen? A wiesz jaki koszt utrzymania basenu jest roczny? Nie polecam, rodzice mieli i zrezygnowali. Siłka + sauna - idealne połączenie, a sauny na wymiar do domu nie są czymś nieosiągalnym macie tutaj producenta - http://www.megiw4sauna.pl/ można się zorientować jaki jest mniej więcej koszt. To co mogę polecić to nie brać za dużej - zrobić na tyle osób ile będzie przeważnie korzystać + jeden.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2017, 17:17

Świetna sprawa, też mam saunę prywatną infrared i jestem z niej bardzo zadowolony. Ta sauna to był koszt pod dziesięć tysięcy złotych, chociaż oczywiśćie można mieć droższą, bardziej zaawansowaną saunę. My chcieliśmy coś małego i klasycznego. Żona od lat korzysta z saun, więc ta inwestycja była dla nas bardzo dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2017, 13:03

Super pomysł taka sauna. Sam mam saunę domową.Uważamy z żoną że to był bardzo dobry zakup. Niesamowicie można się w takiej saunie zrelaksować, odpoczać po pracy. DO tego kwestia higieny, trochę mnie obrzydzało korzystanie z jednej sauny z innymi ludźmi, a jak się ma swoją to taki komfort.. Ja mam od ams sauna, mogę naprawde polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 11:00

Faktycznie pomysł jest bardzo dobry, tylko też z drugiej strony musimy mieć odpowiednio duże pomieszczenie na taką saunę plus zadbać o jej wykończenie, urządzenie i wentylację- to bardzo istotne.

Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 09:48

Taka sauna to znakomity pomysł na domowy relaks i Spa, ja zamawiałem na SaunyDoPocenia.pl i moge polecić, wszystko fachowo i na czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2018, 10:23

Prywatna sauna to świetne rozwiązanie, które każdemu polecam. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem sauny to firma AMS Sauna sprzedaje wiele rodzajów saun w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 22:34

A ja niestety nie mogę korzystać z sauny ....kiedyś mogłam teraz już nie...a mam w domu takie miejsce gdzie idealnie by taka sauna pasowała...no ale trudno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie kolory będą korzystne we wnętrzu? Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza
  • Lampy wiszące i kinkiety w nowych dekorach Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Według mnie zabierając się za poszukiwania pięknych propozycji w zakresie oświetlenia do swojego wnętrza w nowoczesnym wydaniu i jednocześnie zapewniających odp...
  • Kuchnia na wymiar Liczba postów: 209 Grupa: Wnętrza Jak chcecie mieć kuchnie na wymiar dobrej jakości to tutaj https://rega-meble.pl/meble-kuchenne-na- wymiar-bielsko-biala/ jest oferta którą moja mama wybrała jak...
  • Lampy do salonu Liczba postów: 52 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl...
  • Proste lampy inspirowane naturą Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl/p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17362 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >