Pyszny koktajl na pożywne śniadanko

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2011, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

1 zamrożony banan, obrany, pokrojony na 4 części
⅔ szklanki mleka
1 łyżka stołowa miodu
4 łyżeczki czekolady w proszku (albo napoju kakaowego typu Nesquick)
1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej lub ½ łyżeczki kawy espresso
ew. 1 łyżka masła orzechowego

Wszystkie składniki wymieszaj w mikserze. Podawaj w wysokiej szklance. koktajl dodaje energii, po nim przez cały dzień energia buzuje :) Pyszny, pożywny i zdrowy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie jest on za bardzo mdły może? Bo mi się tak trochę wydaje że za słodki a to = mdły

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2019, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z bananem nie lubię koktajli bo banan jest dla mnie za słodki mam wersję taką:
Kefir, truskawki (mrożone lub świeże), płatki owsiane, łyżka miodu lub 2 słodziki i blendujemy. Pyszny i pożywny.

Generalnie wziąłem się niedawno za siebie bo przez zimę oponka mi się zrobiła. Tragedia. Nagle kończysz 30 lat i rośnie Ci brzuch :D Żona kupiła mi niedawno takie sprawdzone tabletki wspomagające odchudzanie i biorę je już miesiąc. Widzę, że chudnę jakby szybciej ale daje sobie czas. Jej przyjaciółka ponoć schudła 15kg dzięki diecie i tabletkom. Ja na treningi czasu nie mam więc tylko dietą mogę to załatwić :D

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wierzę w cudowną moc tabletek na odchudzanie. Dieta to najlepszy sposób plus sport (jak ma się czas) a jak nie to zdrowsze menu i tak dużo daje.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też, podstawa to dieta ale oczywiście zdrowa i dobrze zbilansowana. Też lubię koktajle z owoców i nawet często sobie robię ten http://kuchniajogurtowa.pl/dlaczego-warto-pic -koktajle-owocowe/ białkowy, czasem jeszcze trochę bardziej urozmaicam ten przepis i dodaje orzechy albo płatki owsiane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2020, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się odchudzać to tylko zdrowo i zgodnie z potrzebami organizmu. Nie ma nic lepszego i korzystnego. Nie sztuka zagrozić swojemu zdrowiu na rzecz odchudzania. Chcecie skutecznej diety? To możecie postawić na catering dietetyczny. Oni wam przygotują zdrowe wartościowe posiłki. Nawet tutaj https://dietly.pl/ macie świetną wyszukiwarkę takich firm.

Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 29 stycznia 2020, 09:36
Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2020, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja koktajle robię z tego, co akurat mam pod ręką. Zwykle to są banany, mleko roślinne albo jogurt, mało orzechowe, płatki owsiane i różne owoce (maliny, truskawki, mango, borówki, wiśnie, brzoskwinie). Czasami dodaję też jakieś warzywo ale wtedy już rezygnuję z nabiału. Chociaż te owocowe zdecydowanie bardziej mi smakują :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2020, 02:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz zacząłem sporo czytać na temat diet na odchudzanie i bardzo pomógł mi blog Mariusza. Szukałem jakiś skutecznych tabletek na odchudzanie i ostatnio trafiłem na http://www.sniadaniowaklasa.pl/sliminator/. Pan Mariusz jednak pomógł mi z ułożeniem diety, jestem teraz na deficycie kalorycznym i waga leci w dół. Do lata się wyrobię :D

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2020, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Koktajle są bardzo lubiane dlatego, że nie ma t tym zakresie żadnych ograniczeń. Można wybierać dowolne owoce i warzywa, co kto lubi. Bardzo pyszny jest koktajl z dodatkiem mango, który dodaje mu takiej delikatności i słodkości. Jednak uwaga, bo mango trzeba w dosyć szczególny sposób przyrządzać. Na stronie poradnika https://faar.pl/jak-jesc-mango-co-zrobic-z-ma ngo/ znajdziecie wskazówki odnośnie do tego, jak prawidłowo obierać mango i co można z niego przyrządzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2020, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba spróbuję takie przepisu! Z zamrożonym bananem to ciekawe nawet. :) Ale ja bym dodał jeszcze tak zwane superfoods. Czyli na przykład te ze sklepu https://over100.pl/ ekstrakt z aceroli czy jagód Acai. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Jakie słodycze najbardziej lubicie Liczba postów: 91 Grupa: Przepisy ku... Bardzo dobre słodycze można kupić w słodycze z zagranicy . Sam o tym dowiedziałem się od mojego znajomego.
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...
  • Ciemna Czekolada dobrej jakości Liczba postów: 17 Grupa: Przepisy ku... Chciałabym kupić czekoladki na urodziny. Dokładniej to chodzi mi o marcepany i nougaty. Czy znacie sklep online z takim asortymentem? Niedawno znalazłam w Inte...
  • Herbata Liczba postów: 72 Grupa: Przepisy ku... Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kawa ,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >