Recykling materiałów budowlanych

« Powrót do artykułu: Recykling materiałów budowlanych | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

19 października 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My zajmujemy się recyklingiem odpadów styropianowych, także do tego używamy kompaktorów i pras do styropianu, które kupiliśmy w fimie Bartontech. Mają ogromny wybór sprzętu w zależności od rodzaju surowca do przerobienia, wydajności itd. także na pewno jak ktoś się zastanawia nad odpowiednim dobraniem sprzętu to mozna liczyć na fachową pomoc. Zapewniają również serwis gwarancyjnny i pogwarancyjny, więc o część techniczną akurat jesteśmy spokojni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych jest www.recyklingtworzyw.com Są profesjonalną firmą, która poważnie podchodzi do tematu recyklingu dlatego polecam wam sprzedawać u nich tworzywa sztuczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe opcje z tym recyklingiem tworzyw sztucznych. Ja dość sporo ostatnimi czasy kupowałem z https://www.dyskont-techniczny.pl - mają bardzo dobrą ofertę. Super sklep z Tworzywami sztucznymi wysokiej jakości, badrzo bogata oferta i ekspresowa wysyłka. Sami zobaczcie, teraz mają mega zniżki, nawet do 20% na cały asortyment !

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wszelkie metalowe odpady, jakie mi pozostały po budowie domu sprzedałem u www.delta-sj.com.pl i mogę polecić ich również wam. Mają bardzo dobre ceny profesjonalne podejście do każdego klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako firma zajmująca się budowami często pozostawiamy po sobie spory bałagan w postaci materiałów oraz odpadów budowlanych. Całe szczęście, http://www.logogroup.pl/ załatwia ten kłopot za nas! Przywozimy do nich wszelkiego rodzaju odpadki tego typu, zaś w ich kompetencjach mieści się recykling tych odpadów. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tez ktoś ma dużą ilość odpadu w postaci styropianu to warto odezwać się do wspomnianej firmy Bartontech, ponieważ również zajmują się kupowaniem tego materiału. Ponoszą koszty również za transport, więc dla wielu może być to fajna opcja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o współpracę z Bartontech to bez dwóch zdań jestem na tak! Kupiliśmy u nich imploder do szkła GP4. Ma sporą wydajność około 2000 kg/godz. do tego nie generuje wysokich kosztów obsługi i jej utrzymania. Warto również wspomnieć o mechanicznym systemie odrzucania materiałów. Do tego w razie jakichkolwiek problemów, czy pytań to zawsze możemy liczyć na sprawną pomoc ich serwisantów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Skup tworzyw sztucznych to bardzo ważna rzecz! W www.mag-bar.pl zajmuje sie skupem tkaich rzeczy. Dbaja o nasza planete dajac nowe zycie tworzywom sztucznym. To świetna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojj jeśli chodzi o recykling to bardzo wazna sprawa. Ja mialem mase produktow z tworzyw sztucznych po budowie domu. Nie wiedzialem coz tym zrobic. Dobrze ze znalazlem firme https://www.mag-bar.pl/ - oni tam dadza tym produktom nowe zycie. Srodowisko ni ejest zasmiecane i wszystko gra;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2019, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii chemii budowlanej a konkretnie klejów przemysłowych, polecam zerknąć także na nasza stronę iKleje.net gdzie służymy radą i pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >