Reklamy świetlne

« Powrót do grupy: Moja budowa

15 października 2021, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kojarzycie reklamy świetlne? Chciałabym mieć taki neon u siebie w salonie, może pomysł szalony, ale myślę, że będzie pasowało do wystroju wnętrza. Gdzie takie dostanę? Czy firma oferująca reklamy świetlne zgodzi się na montaż w domu? Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Sprzątanie po remoncie Liczba postów: 55 Grupa: Moja budowa Po takim remoncie, zwłaszcza w większych budynkach biurowych, warto zadbać o szyby. To normalne, że z czasem tracą one przejrzystość. Pojawiają się zacieki i za...
  • Szukam sklepu z meblami Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Szukam sklepu z meblami, który będzie miał duży wybór jeśli chodzi o nowoczesne wzornictwo. Jeśli jesteście w stanie mi coś pod tym kątem podpowiedzieć to chętn...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Szukam jakieś sensownej firmy z Wielkopolski, która zajmuje się wykonywaniem takich prac, które związane są z montażem paneli fotowoltaicznych i ich obsługą tec...
  • Materiały remontowe Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Hej Kupuj wszystko to na co jesteś zdecydowany w 100 procentach , najważniejsza podłoga i drzwi oczywiście , tak jak jak ktoś napisał ceny wzrosną z pewnością ,...
  • Rekuperatory Liczba postów: 11 Grupa: Moja budowa Rekuperatory warto założyć z firmą https://reklim.pl/ Na początek dobrze doradzą i przygotują projekt z wyceną. Warto zrobić taką inwestycję w nowym domu czy p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >