Siatki ogrodzeniowe

« Powrót do artykułu: Siatki ogrodzeniowe | « Powrót do grupy: Ogród i działka

3 lutego 2017, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dawna jestem właścicielem siatki ogrodzeniowej. Miałem dylemat między wyborem jej a postawieniem płota. Zdecydowałem się na siatkę i nie żałuję. Jest łatwa w montażu, trwała i przede wszystkim dostępna w atrakcyjnej cenie. Dla mnie to połączenie bardzo przekonujące. Siatkę ogrodzeniową kupiłem od producenta - www.pro-met.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 03:43

Użytkownik Gość: Djonizos napisał: Od dawna jestem właścicielem siatki ogrodzeniowej. Miałem
dylemat między wyborem jej a postawieniem płota.
Zdecydowałem się na siatkę i nie żałuję. Jest łatwa w
montażu, trwała i przede wszystkim dostępna w atrakcyjnej
cenie. Dla mnie to połączenie bardzo przekonujące.
Siatkę ogrodzeniową kupiłem od producenta -
www.pro-met.com.pl

Podasz mniej więcej orientacyjną cenę? jestem zainteresowany. Zależy mi głównie na siatce ogrodzeniowej plecionej a widze, że na pro-met.com.pl też taką mają i możliwe, że skorzystałbym gdyby nie zraniło to mojego portfela. z góry dzięki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2017, 06:39

Nie ma się czego obawiać jeżeli chodzi o wybór siatki ogrodzeniowej, to naprawdę dobry i wytrzymały materiał, zawsze ewentualnie możesz pomyśleć o ogrodzeniu panelowym, które również jest bardzo popularne i stabilne, eleganckie.

www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 22:42

Użytkownik Gość: Djonizos napisał: Od dawna jestem właścicielem siatki ogrodzeniowej. Miałem
dylemat między wyborem jej a postawieniem płota.
Zdecydowałem się na siatkę i nie żałuję. Jest łatwa w
montażu, trwała i przede wszystkim dostępna w atrakcyjnej
cenie. Dla mnie to połączenie bardzo przekonujące.
Siatkę ogrodzeniową kupiłem od producenta -
www.pro-met.com.pl

ja kupowalem ogrodzenie u remi-drezdenko nic po latach sie z tym zlego nie dzieje, reelacja

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 09:51

My siatki ogrodzeniowe i ogrodowe kupowaliśmy ze sklepu siatkionline.pl https://www.siatkionline.pl/. Ceny tam są niskie, a siatki naprawdę dobrze się sprawdzają, do tego mają duży asortyment, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2020, 21:37

Siatka to sprawdzone i stosowane dosyć powszechnie rozwiązanie. Trudno się temu dziwić - dobra cena i trwałość przez wiele wiele lat. Grunt to zaopatrzyć się w odpowiednią siatkę. Jak robiłem ogrodzenie na działce, to takową zamawiałem od https://siatkowy.com/ . Mieli mnóstwo siatek w zależności od zastosowania. Generalnie - największy wybór siatek w jednym miejscu jaki kiedykolwiek widziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2020, 08:42

Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Siatka ogrodzeniowa rzadko stosowana jest na front ogrodzenia, ponieważ nie jest zbyt estetyczna i łatwo ją sforsować. Jednak bardzo dobrze sprawdza się jako ogrodzenie pomiędzy działkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15829 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >