Sprzątanie po remoncie

« Powrót do grupy: Moja budowa

22 czerwca 2017, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystacie z pomocy pań do sprzątania, czy sami ogarniacie obraz po remoncie?:) Ja właśnie się zastanawiam, czy tak kogoś nie wziąć do pomocy i mieć lżej - choć trochę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2017, 22:50

Ja jeszcze nie miałąm okazji korzystać, ale poważnie zastanawiam się nad Sprzątanie na 5! Oni ogarniają mieszkanie mojego brata, który nigdy nie był skłonny do sprzątania, a teraz ma czyściutko aż miło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2017, 14:35

Użytkownik marcelinka napisał: Ja jeszcze nie miałąm okazji korzystać, ale poważnie
zastanawiam się nad Sprzątanie na 5! Oni
ogarniają mieszkanie mojego brata, który nigdy nie był
skłonny do sprzątania, a teraz ma czyściutko aż miło.

To nauczyli go sprzątać?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 16:00

Przeżyłam już 2 remonty i wiem doskonale co to znaczy sprzątanie po nich :) Nigdy jednak nie zdecydowałam się na wynajęcie do tego firmy zewnętrznej. Grunt to odpowiednie środki czystości, które uporają się z wszelkimi zabrudzeniami jak na przykład te http://www.topsanit.pl/pl/c/Srodki-czystosci/ 252. Ze wszystkim można sobie poradzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 1 bad

Nie przesadzajcie, jak dobrze się wszystko zabezpieczy to nie ma takiego bałaganu, serio aż tak ciężko rozłożyć sobie folię przed rozpoczęciem pracy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 12:10

Samo sprzątanie nie było problemem.Jakoś można było to przeżyć.Oczywiście nie jedne fachowiec przyprawił nas o ból głowy.Oni nigdy nie maja problemu... i później przychodzi inny fachowiec i mówi , kto to pani robił ?brrrr białej gorączki dostaje jak takie coś słyszę. W końcu za darmo do mnie nie przychodzą.Na koniec sprzątanie, okazuje się ,że nie jest to żaden problem - zamówiliśmy firmę zajmującą się kontenerowym wywozem gruzu w Krakowie - https://maxgruz.pl/ - i po problemie.To chyba najlepsze i jedyne rozwiązanie.pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2017, 21:14

Ja akurat zamawiałam usługi od firmy z Mazowsza. Wywóz gruzu to był dla nich pikuś, a bardzo zależało mi na czasie. Według mnie warto długo szukać ,żeby znaleźć tą właściwą ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Koszt hali magazynowej Liczba postów: 466 Grupa: Moja budowa Obserwujcie JARTOM i ogólnie sytuację na rynku magazynowym, bo naprawdę okazji pod przejęcia nie brakuje. Branża hal magazynowych wygląda totalnie inaczej niż k...
  • Łożysko - gdzie kupić? Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa A może znajdziesz jakieś sprawdzone np. tutaj? http://maszyny-online.pl/kategoria,czesc i-do-maszyn-budowlanych,1179.html. Tam jest dużo różnych części do maszyn...
  • Kupno elektronarzędzi Liczba postów: 31 Grupa: Moja budowa Bardzo dobry zbiór elektronarzędzi proponuje firma Wojtex Serwis - http://www.wojtex-serwis.pl/oferta/elekt ronarzedzia. Oprócz oferty sprzedaży proponują równie...
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 41 Grupa: Moja budowa Jeżeli szukasz drewnianego domu z bali, to zerknij również na www.NaturalLogHomes.eu ponieważ zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc.
  • Przenosiny i remont starego domu z bali- blog i re... Liczba postów: 32 Grupa: Moja budowa Bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie wiadomo jakich nakładów wymagał będzie remont, to już musi ocenić fachowiec na żywo. Skąd dokładnie jeste...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16719 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >