Stropy żelbetowe

« Powrót do artykułu: Stropy żelbetowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

25 września 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten filmik warto zobaczyć
http://muratordom.pl/budowa/dachy-i-stropy/jakie-ma-zalety-i -jak-wykonac-strop-zelbetowy-na-co-uwazac-przy-stropie-monol itycznym-film,17_11206.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2017, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się do tego mają pustaki keramzytowe? Wykorzystaliśmy ten materiał z firmy Termat.pl żeby wzmocnić konstrukcję stropu i patent zdał egzamin.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2017, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy któreś z tych kratownic - http://artbet.pl/ będą w sam raz do stropu żelbetonowego? Zastanawiam się nad ich kupnem, ale nie wiem czy warto inwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wybrałem zestaw stropowy sbs marki poz bruk. Jako budowlaniec szukam rozwiązań łatwych montażowych, dzięki stropowi sbs nie potrzebuje wykonywania pracochłonnych i drogich żeber rozdzielczych, dodatkowo jest możliwy montaż bez stemplowy przy rozpiętościach do 3m, a także tylko jeden stempel montażowy.Dzięki stosowaniu pełnych betonowych belek oraz pustaków produkty posiadają najwyższą izolacyjność akustyczną wśród stropów belkowo-pustakowch Dzięki stosowaniu wytrzymałych, sprężonych zwielokrotnionych belek istnieje możliwość obciążania stropu ścianami i/lub słupkami więźby dachowej. Pod sumując stropy sbs są łatwe do montażu, a także służą wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 05:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad kupnem kratownic do takiego stropu i nie wiem czy te od http://artbet.pl/nasze-produkty# będą wystarczające. Nie znam się za bardzo na tym, a potrzebuję dość szybko zrealizować takie zadanie na budowie. Będę wdzięczny za porady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wybrałem zestaw stropowy sbs marki poz bruk. Jko budowlaniec szukam rozwiązań łatwych montażowych, dzięki stropowi sbs nie potrzebuje wykonywania pracochłonnych i drogich żeber rozdzielczych,dodatkowo jest możliwy montaż bezstemplowy przy rozpiętościach do 3m, a także tylko jeden stempel montażowy.Dzięki stosowaniu pełnych betonowych belek oraz pustaków produkty posiadają najwyższą izolacyjność akustyczną wśród stropów belkowo-pustakowch Dzięki stosowaniu wytrzymałych, sprężonych zwielokrotnionych belek istnieje możliwość obciążania stropu ścianami i/lub słupkami więźby dachowej. Podsumując stropy sbs są łatwe do montażu, a także służą wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonywaniem inwestycji, w których jest wykorzystywany żelbet zajmuje się firma www.promus.com.pl i polecam ich wam. Zatrudniają świetnych specjalistów i mają dobre ceny. Firma posiada również własną pracownie projektową i świadczy kompleksowe usługi projektowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za odpowiednią i sprawdzoną firmą, która zajmuje się konstrukcjami żelbetowymi. Jeżeli właśnie rozglądacie się za taką firmą to skontaktujcie się z www.cbpanel.pl Na nich można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2022, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że w stropach żelbetonowych należy zasięgnąć porady polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz czajników pojemników donic doniczek narzędzi ogrodniczych obrusów cerat silikatów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >