Szklane schody, czyli innowacyjne rozwiązania

« Powrót do artykułu: Szklane schody, czyli innowacyjne rozwiązania | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 lipca 2011, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojejj bałbym się mieć takie szklane schody w domu, ze względu na dziecko, ale wyglądają powalająco :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2017, 01:26

Według mnie jest to świetne rozwiązanie. Sama mam schody szklane i moim zdaniem sprawdzają się naprawdę dobrze. Kupiłam schody dobrego producenta, więc jakościowo są naprawdę bardzo ok http://www.gam-metal.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2017, 13:36

nie wyobrażam sobie tego u mnie domu, nie wiem czy wytrzymały by tydzień,,

click it

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2017, 12:06

Też trochę obawiałabym się przy małych dzieciach ;) Ale ogólnie takie szklane schody się super prezentują. Z pewnością dostaniemy je u szklarza - we Wrocławiu warto spojrzeć na www.abcszklarz.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2017, 14:14

Schody ze stali nierdzewnej szczotkowanej plus szkło i jest extra efekt.Do tego podświetlenie ledowe i jest bajecznie.Wszystko można samemu zrobić tylko trzeba mieć chęci i pomysł.

Ten post był edytowany przez razmus dnia: 7 kwietnia 2017, 14:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2017, 11:58

Użytkownik razmus napisał: Schody ze stali nierdzewnej szczotkowanej plus szkło i jest
extra efekt.Do tego podświetlenie ledowe i jest
bajecznie.Wszystko można samemu zrobić tylko trzeba mieć
chęci i pomysł.

Tylko gdzie kupić taką szczotkowana stal nierdzewną?
w sklepach nie widziałem...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2017, 11:04

No bardzo ładne i ciekawe, ale mycie i czyszczenie ich masakra. Jeszcze jak się ma dwójkę małych dzieci to już w ogóle klapa. Cały czas ze ścierką bym musiała chodzić:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 08:29

Użytkownik Gość: Marianek napisał: Użytkownik razmus napisał: Schody ze stali nierdzewnwj szczotkowanej.

Tylko gdzie kupić taką szczotkowana stal nierdzewną?

w sklepach nie widziałem...

Rury ze stali nierdzewnej szczotkowanej dostaniesz w Bth Import Stal.Ale nie tylko rury bo i te złączki do balustrad również.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 11:36

Dziękuję,bo już myślałem,że będzie z tymi rurami szczotkowanymi większy problem.Dzwoniłem do nich i mi nawet na wymiar zrobią,więc mniej roboty będzie.Dobrze,że mają też złączki,czy uchwyty to sobie dopasuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 06:51

tarot numero movil curso de cabala y tarot solo tarot categoria tarot gratis tarot marsella denis lapierre tarot gratis y fiable 100 tarot del amor solteros cartas del tarot egipcio gnosis combinacion de cartas del tarot videncia tarot gratis 2015 tarot gratis del amor cartas gitanas
tarot de tiziana la torre horoskop wp tarot codzienny quiero aprender a
tirar las cartas de tarot gratis tarot gratis diario alicia galvan tarot de cristal tarot de la semana gratis tarot
gratis acuario junio 2017 gratis tarot legging toekomst muy tarot tarot para piscis noviembre 2015 cartas del tarot para libra
2016 tirada de tarot on line tarot de cancer del dia
de hoy significado de carta del tarot el loco curso tarot egipcio pdf tarot de la suerte gratis para hoy tarot gratis la verdad oculta tarot alicia galvan gratis venta
de cartas de tarot en mexico significado de todas las cartas del tarot de marsella calcular
linea de la vida tarot tattoo remembrance brother tarot celta gratis
2014 los arcanos tarot del trabajo tarot gratis 2014 trabajo hacer una pregunta al tarot del amor libra tarot horoscope
2015 la rueda dela fortuna tarot egipcio futuro tarot 2015 arcano 17 del tarot
egipcio el tarot de las hadas venta cartas tarot santiago tarot certero y barato tarot gratis en sevilla the sun tarot significado tarot gratis interpretacion de suenos
tarot del amor en femenino egipcio horoscopo de hoy cartas del tarot cartas de tarot numero 15 tarot celta 10 cartas

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15766 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >