Trudny czas dla firmy - przeprowadzka

« Powrót do artykułu: Trudny czas dla firmy -... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 czerwca 2017, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy przeprowadzce na pewno przydadzą Ci się kartonowe pudła! Postaw na www.interstylpak.pl , dzięki którym ze starego do nowego biura udało mi się przetransportować najważniejsze rzeczy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie dla firmy jest to trudny czas, jednak im szybciej odbędzie się taka przeprowadzka tym w zasadzie lepiej dla wszystkich, polecam zerknąć na serwis Pakupaku.pl gdzie znajdziecie odpowiednia firmę do przeprowadzki w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2017, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre materiały do pakowania, pudełka, kartony, folia stretch i nawet wypełniacze mają w swojej ofercie także tutaj - http://zapakujemy.pl/ - bez problemu udało nam się znaleźć wszystko, czego potrzebowaliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu przeprowadzkę można wykonać samodzielnie (gdy mamy samochód osobowy, wystarczy że zaopatrzymy się w przyczepę, załadujemy na nią wszystkie przedmioty, które chcemy przewieźć i voilà). Firmę zajmującą się ich wypożyczaniem można znaleźć we Wrocławiu przy ulicy Kieleckiej 50. Jej strona internetowa widnieje pod adresem alcars.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeprowadzka firmy jest z pewnością kłopotliwa, może zakłócić funkcjonowanie firmy na wiele dni, także warto się do niej odpowiednio przygotować. Najrozsądniej będzie chyba przekazać przeprowadzkę jakiejś firmie - wiele się w tym specjalizuje. W Warszawie warto zgłosić się do Taxi-Bagaż http://www.taxi-bagaz.com - mają spore doświadczenie w takich przeprowadzkach, do tego odpowiednią kadrę i zaplecze (magazyny itp.).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli musicie przeprowadzić firmę lub planujecie zmienić mieszkanie musicie wyposażyć się w dużą ilość kartonów, folia pęcherzykowej, taśmy klejącej itp. Te produkty oraz wiele innych przydatnych do pakowania i przeprowadzki można znaleźć na www.crosspack.pl Mają solidne produkty i dobre ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2017, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas przeprowadzki potrzebny jest szereg właściwych materiałów do zabezpieczenia przenoszonych produktów. Jeśli mowa o foliach pakownych lub taśmach to mocne i solidne produkty można dostać u www.crespo.pl. Wszystko po bardzo okazyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2017, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza taśmami i foliami warto pamiętać także o mocnych kartonach. Ja w takowe zaopatrzyłem się u www.karton.com.pl. Mają duży wybór zarówno co do kształtów, jak i do wielkości. Ceny są stosunkowo niskie, a materiał wyjątkowo mocny.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2017, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu założyłam mała firmę, ponieważ zaczęła przynosić zyski stwierdziłam że przeniosę swoje biuro w innej bardziej komfortowe miejsce. Poszukuję wobec tego solidnych kartonów i taśmy, żeby mogłam wszystko popakować. Trafiłam ostatnio ma stronę https://centrumpakowania.com i z tego co zauważyłam mają korzystne ceny, wydaje się również że kartony są wytrzymałe. Czy może ktoś tam kupował i czy rzeczywiście kartony są mocne?

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 10 listopada 2017, 21:10
Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Również uważam, że najlepiej jest się zgłosić do firmy, która ma dobre opinie. Przedzwoń sobie do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są najlepsi w tej branży i do tego są to równe chłopaki, także cała przeprowadzka mija w miłej atmosferze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >