Ubezpieczenie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 listopada 2008, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie do końca aranżacja wnętrz, ale swego rodzaju "wykończenie" mieszkania, a innego odpowiedniego działu nie znalazłam więc piszę tutaj.

Musze ubezpieczyć mieszkanie. Póki co obstaję przy ofercie PZU DOM - ubezpieczają bryłę, instalację, chronią przed odpowiedzialnością cywilną i dają pakiet Assistance'a. Ale jestem baba i jak to na babę przystało, jak mi się facet zaczyna wypytywać za dużo o to ubezpieczenie to mnie zatyka. Koniec końców zrobili mi mętlik w głowie. Czy ktoś mi jak krowie na rowie wytłumaczy więcej? Tzn na co zwracać uwagę przy ubezpieczeniu, czy komuś coś wiadomo o PZU DOM itd. Będę wdzieczna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2008, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaletą PZU DOM jest z pewnością fakt, że poza samą bryłą ubezpieczenie obejmuje również instalacje techniczne łącznie z białym montażem. Ubezpieczenie ruchomości domowych i jego stałych elementów ochrania majątek zgromadzony w mieszkaniu lub domku, a także pomieszczeniach przynależnych - garaż, piwnica itp. Dużym atutem tego ubezpieczenia jest bonus w postaci bezpłatnego ubezpieczenia Assistance gwarantującego pomoc techniczną oraz medyczną w nagłych przypadkach losowych. Żeby było ciekawiej oferta PZU jest najtańsza na rynku. W mojej ocenie jest bardzo atrakcyjna... Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, pytaj. Pozdro
:D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2008, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

a jeśli mam w domu (konkretnie w jednym pokoju) biuro to w PZU Dom mogę je także ubezpieczyć wraz z całym sprzętem w środku?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2008, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co mi wiadomo to możesz. Ubezpieczeniem zostanie objęte całe mieszkanie wraz z ewentualnym biurem i wartościowym sprzętem się w nim znajdującym. 8)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2008, 02:03

Zgadzam sie: good 0 bad

To samo możesz też zrobić w Unice. Mają ubezpieczenie... Dom plus bodajże. W nim mozesz na jednej polisie ubezpieczyć i sam dom i ruchomości domowe za ile Ci potrzeba dla spokoju serca :) Zresztą zerknij na ich stronę direct - uniqa24.pl, tam możesz wypełnić formularz i od razu masz podaną wysokość składki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2014, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

chcę ubezpieczyć dom ,mowo wybudowany. Na co zwracać trzeba uwagę przy wyborze polisy .Czy są to jakieś stale ubezpieczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, kwestia wyboru odpowiedniej polisy jest podstawowym czynnikiem w tej sprawie. W OWU polisy znajdą Państwo informacje co dane ubezpieczenie gwarantuje. Aby przybliżyć Państwu zagadnienie ubezpieczeń zapraszam do poczytania porad na stronie www.mfind.pl/abc-zakupu.
W razie niejasności jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak nie orientujesz się w temacie ubezpieczeń to poczytaj tutaj http://ubezpieczenia.comperia.pl/ na pewno uzyskasz wiele cennych informacji .Zazwyczaj zakładając polisę wszystko wygląda pięknie a później okazuje się że twoje ubezpieczenie tego nie obejmowało ,więc dobrze czytaj umowę później się decyduj.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2022, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą ofertę ma również MTU. Generalnie to warto zrobić sobie reserach i samemu podjąć decyzję. Z tego co wiem, to w przypadku Szkoda z oc sprawcy a auto zastępcze MTU nie ma żadnych problemów z nimi i samochód wydają od ręki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2022, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mówisz o tym jakie ubezpieczenie szkolne będzie dobrym wyborem to tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę tej firmy https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/nnw-szk olne/ . Mają bardzo fajną ofertę skierowaną właśnie dla dzieci. Jak najbardziej polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >