Umywalka niekoniecznie biała

« Powrót do galerii: Umywalka niekoniecznie biała | « Powrót do grupy: Galeria wnętrz

12 marca 2016, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Umywalka nie musi byc biała. Mnie sie podobają umywalki z serii Urban z grafikami wielkich miast czy umywalka Bol w kolorze argenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musi być biała tylko jak z utrzymaniem czystości? Na białym chyba jednak najmniej widać zacieki z wody z mydłem...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi tam się podobają na przykład szare umywalki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ale świetna łazienka

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do białego kolory elementów łazienkowych. Czasem jednak warto "zaszaleć" i wprowadzić nieco koloru, który wbrew pozorom wcale nie musi być trudny w utrzymaniu. Wszystko zależy od wybranego koloru oraz materiału, z którego nasza umywalka powstała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2024, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto w odpowiedni sposób podejść do aranżacji łazienki i tutaj na pewno warto mieć na uwadze również markę Oltens. Znajdziesz tam bogaty wybór również w zakresie umywalek, które możesz przejrzeć tutaj https://oltens.com/pl/umywalki gdzie na przykład są też wersje czarne typu Oltens Forde.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >