Unikalne aranżacje pokoju dziecięcego

« Powrót do galerii: Unikalne aranżacje pokoju dziecięcego | « Powrót do grupy: Galeria wnętrz

14 września 2011, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne są te aranżacje! Przepiękne! No i można bez różu? Można! Pokój idealny dla chłopca i dla dziewczynki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten wydaje mi się aż na zbyt surowy, nawet na moją sypialnie by mi nie odpowiadał

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2011, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No troche za bardzo surowe ale ogólnie mi się podobaja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Te barwy zawładneły moim sercem :D ja już jestem dużą dziewczynką ale chętnie zamieszkałabym w tak bajkowo pastelowym pokoiku :) coś niesamowitego, to połączenie tych kolorów zapiera mi dech w piersiach. Piękny minimalny pokój dla dziecka o prostych wzorach... super gratulacje dla projektanta

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie również za proste ale może o to chodzi bez przepychu... a wy co o tym sądzicie ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No i jednak nie trzeba wydziwiać z aranżacjami pokoi dla dzieci... z biegiem czasu i tak 3/4 pokoju to zabawki :D więc nie ma co szaleć z meblami :D

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co do pokoju dziecięcego też wstawiać zbyt wiele, bo potem przejść nie można a zabawki będą i tak na ziemi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 505

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >