Wentylacja nowej generacji

« Powrót do artykułu: Wentylacja nowej generacji | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 września 2011, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie powiem takie coś przydałoby mi się w biurze :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w pracy ostatnio wlasnie montowali taka wentylacje, była to chyba firma www.ekowent-wentylacja.com.pl bardzo dobre rozwiązanie, polecam każdemu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem wentylacje to naprawdę ważna inwestycja w biurze czy zakąldzie pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie biurze wentylacją i klimatyzacją zajmowała się ta firma http://www.lbf.com.pl/. Z tego co się orientuje, to mają bardzo nowoczesny sprzęt i póki co wszystko działa bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Fachowo prowadzą hurtownię Swatt. U nich poszukaj. Na stronie swatt.pl jest cała baza produktów. Można wentylatory dostać na dobrych warunkach, ale są też chłodnice, innego typu mniejsze akcesoria, także w zasadzie takie ABC z punktu widzenia potrzeb instalatora. Mam z nimi jak na razie dobre doświadczenia – dużo nie biorą, a produkty są lepszej klasy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w kwestii wentylacji to ciekawe warunki ma hurtownia Swatt, zwłaszcza mam na myśli eko wentylację (na stronie swatt.pl są opisy produktów). Wydajne, ciche, nowoczesne i proste w montażu systemy. Mam firmę instalatorską i u nich mogę z tego tytułu liczyć na dużo bardziej preferencyjne warunki niż w innych hurtowniach z którymi rozmawiałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2017, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie dobrze mi się współpracuje z hurtownią Swatt -swatt.pl. Mają w ofercie różne instalacje, w tym też wentylacyjne. Dobre ceny, produkty o lepszych parametrach, wszystko jasno i czytelnie opisane na stronie, także kota w worku się nie kupuje u nich tylko z góry wiadomo za co się płaci.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2020, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie się upewnić czy wasza nowoczesna wentylacja działa prawidłowo to powinniście wykonać badania powietrza. Polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą https://labostrzeszow.pl/powietrze/, która zajmuje się badaniem jakości powietrza w budynkach produkcyjnych, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2020, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie nowoczesnej wentylacji i rozwiązań dla przedsiębiorstwa współpracowałem z firmą www.frizo.pl która terminowo i rzetelnie wywiązała się z części zarówno projektowej jak i wykonawczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2020, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Możesz sprawdzić ofertę firmy www.rotor-vent.com . Zajmują się sprzedażą central wentylacyjnych i wymienników ciepła typu powietrze - powietrze. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Na pewno będą w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie do Twojego biura.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >