Wiosenna metamorfoza wnętrza - zobacz 4 proste sposoby

« Powrót do artykułu: Wiosenna metamorfoza wnętrza - zobacz... | « Powrót do grupy: Wnętrza

31 marca 2018, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najłatwiejszym sposobem jest po prostu przemalowanie wnętrza. Wiosna to idealny czas na to, aby takie działania ogarnąć. Tu polecam zakupić farbę Magnat Sypialnia Pokój Dziecka. Różne kolory, tworzy estetyczną powłokę, no i najważniejsza rzecz – farba obniża praktycznie do 0 poziom złego dla zdrowia formaldehydu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w sypialni położoną tapetę na ścianie czołowej tam gdzie stoi łózko. Tapetę zamówiłam na allegro i jestem z takiego niepowtarzalnego wzoru jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobnie, też jedna ściana w fototapecie ale reszta już gładka wymalowana duluxem easycare z eleganckim matowym wykończeniem :) w ten sposób zachowałam umiar bo za dużo wzorków to też nie jest dobra sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2018, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się na przykład zdecydowałam na ułożenie na części ścian płytek ręcznie formowanych i powiem szczerze, że super wyszło. Koszt nieduży, a efekt duży. A inspitację czerpałam ze strony https://domzcegly.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >