Własnoręcznie zrobione biurko do komputera?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 lutego 2013, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hey,
czy możecie mi doradzić, jak zrobić własne biurko do komputera? To znaczy konkretnie chodzi mi o to, jakich desek czy płyt użyć najlepiej do tego celu . Jakie są najstabilniejsze ale jednocześnie łatwe w obróbce na hammerze. Jakie łączki do płyt są potrzebne itd...Czy ktoś z was sam już robił coś takiego? Dzięki z góry za pomoc!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2013, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim podaj jaki budżet chcesz przeznaczyć na całość wykonania biurka oraz czy masz zestaw wszystkich niezbędnych narzędzi. To podstawowa kwestia przed zakupami i radami.




www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2013, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie lepiej po prostu kupić biurko? możesz kupić takie całkiem proste i funkcjonalne np. http://www.tanie-meble-biurowe.com/biurko-bh- 073/, mój znajomy sam sobie zrobił biurko i nie wytrzymało trudów użytkowania :/ więc to strata kasy i czasu, i takie własnoręcznie zrobione biurko nie wygląda estetycznie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2013, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Też bym sie za to nie brał, kupując w sklepie wyjdzie cie taniej, hammer hammerem ale dobry sprzęt to nie wszystko, potrzeba są umiejątności no i oczywiście przelicz sobie czas który byś na to potrzebował, takie małe projekty są nieopłacalne

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2013, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do samego komputera zaś, to plecam sprawdzić te recenzje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2013, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi na takim biureczku dobrze prezentowałaby się Aspira

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja robię meble przy pomocy szlifierki z http://www.prochera.com.pl/ deski różne używam, w zależności od tego co np. pasuje do pomieszczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2014, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym na Twoim miejscu kupił, ale ja po prostu nie mam za grosz talentów ;) Jak kupowałem biurko dla siebie, to ze sklepu Ergosystem. Tam mają głównie meble biurowe / gabinetowe, ale ja potrzebowałem solidnego mebla.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o meble biurowe, to polecam ofertę sklepu www.10office.pl - kupowałem tam właśnie biurka. Solidne meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2014, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem meble do swojej firmy w sklepie Ergosystem właśnie, mają bardzo ładne rzeczy. W moim odczuciu bardziej biurowe niż domowe, ale jak ktoś poszukuje solidnego mebla do pracy w domu, jak najbardziej można zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >