Wybór łóżka

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

4 lutego 2010, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

skrzypieć może każde łóżko, jeżeli będziesz "nadużywać" jego konstrukcji haha :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2010, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżko (i ogólnie meble) z ikei odradzam. Sama poleciałam na ich wygląd, bo prezentują się wspaniale, ale co do ich jakości mam wiele zastrzeżeń. Szybko się rysują, niszczą, odłażą. Za taką cenę można już coś porządniejszego kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2010, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłam niezłą ofertę łóżek na extrapunkt.pl - wydaje mi się, że jest z czego wybierać, mają dużo modeli, są drewniane i metalowe ramy. Osobiście polecałabym drewniane - takie mniej skrzypią, nawet jeżeli są wzmacniane metalowymi elementami. Zerknij sobie na stronę, może coś wybierzesz ciekawego.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2010, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, że każde łóżko z czasem będzie skrzypiało nie ma takiej opcji, żeby nie skrzypiało nigdy.
Kiedyś moi rodzice kupili bardzo dobre i solidne łóżko, przynajmniej tak się im wydawało i po jakimś czasie zaczęło niemiłosiernie skrzypieć. Więc niestety nie ważne jakie łóżko kupisz prawdopodobnie będzie skrzypieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2010, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

O nie tylko nie łóżka z ikei. One nie tylko szybko będą skrzypiec, ale też są kiepskiej jakości i szybko się rozwalą;/ Jeśli szukasz dobrego i solidnego łóżka warto się rozejrzeć w innych miejscach.
Fajne drewniane łóżka widziałam w sklepie esmebel.com.
Proste, ale dzięki temu piękne;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2010, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zauważyliście, że bardzo wygodne są materace szpitalne. Możemy je również dostać, więc może warto byłoby wypróbować. Może ktoś taki posiada?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2010, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym skrzypieniem łóżka to rzeczywiście niezbyt ciekawa sprawa,ponieważ moim zdaniem każde może skrzypieć i tutaj nie ma wyjątku. Najbardziej wygodna i zarazem praktyczna,jest jak dla mnie rozkładana sofa.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze łóżka kontynentalne - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2011, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam że najlepiej robić to na stole lub w jeszcze ciekawszych miejscach a nie na łóżku.......

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2011, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a może tak hamak? :) ten to na pewno nie skrzypi :)


Kolektory Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >