Wyposażenie łazienki: kabiny prysznicowe Niven

« Powrót do artykułu: Wyposażenie łazienki: kabiny prysznicowe Niven | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

27 sierpnia 2019, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kabinę prysznicową robioną na zamówienie przez firmę Vetro i takie rozwiązanie od dwóch lat się bardzo dobrze sprawdza. Lepsze wyjście niż zakup marketowej kabiny, z którą są już często kłopoty na etapie montażu. A tu mamy wszystko w 100% do siebie dopasowane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2019, 08:28

Kabiny prysznicowe od http://szklanyartysta.pl tworzona są ze szkła płaskiego o najwyższej jakości, poddawane obróbce oraz procesowi hartowania, gdzie zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczna na uderzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2019, 16:32

Nam dosłownie wszystko udało się kupić w salonie Bokaro, polecam zakupy w tym sklepie. Kupiliśmy tam terakotę i glazurę, kabinę prysznicową, wraz z armaturą sanitarną. Obsługa miła i otwarta na potrzeby klienta. Materiały jakościowo bardzo dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2020, 12:21

Możesz sprawdzić ofertę firmy www.rudexbis.pl . Ja zamówiłem stamtąd kabinę prysznicową, meble łazienkowe, lustro i ceramikę. Dysponują bardzo szeroką ofertą, atrakcyjnymi cenami oraz pomocną obsługą klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak wybrać fotel do biurka dla ucznia? Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela do Waszego biura, gabinetu lub domu to zdecydowanie polecam Wam fotele do pracy oraz wszelkie inne fotele z i...
  • Ciekawa aranżacja wnętrz Liczba postów: 177 Grupa: Wnętrza Jeśli chcecie znaleźć pralnię dywanów to polecam pralnia dywanów wrocław ta firma działa od dawna i ma dobre oferty. Polecam serdecznie sprawdzić na ich stronę....
  • Przyjazne i nowoczesne biuro Liczba postów: 35 Grupa: Wnętrza Biuro samo się zaaranżuje przez pracowników najprawdopodobniej, więc nie ma co się tym na zapas przejmować ;) na pewno warto postawić na jakieś rośliny, ale rów...
  • Podłogi laminowane Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza
  • Jak oświetlić łazienkę? Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Najważniejsze to odpowiednio oświetlić lustro w sposób taki aby na naszą twarz nigdy nie padał cień, dzięki czemu golenie lub nakładanie makijażu nie będzie pro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17346 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >