Zakupy przez internet

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2010, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się zastanawiam... coraz częściej słyszę o zamawianiu mebli przez internet... co sądzicie o tym pomyśle, bo nie wiem co robić czy kupować w normalnym sklepie meblowym czy może skusic się na zakupy przez internet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakupienie mebli w normalnym sklepie jest bardziej bezpieczne. Widzisz to co zamawiasz. Zamawianie przez internet jest ryzykowne. Często bywa tak że meble wyglądają ładnie tylko na zdjęciach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

mebel zawsze można zwrócić także ten zamawiany przez internet

rośnie popularność e-zakupów z prostego powodu: brak konieczności prowadzenia sieci sklepów powoduje, że więcej zostaje w portfelu Klienta

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2010, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak. Takiego zakupu jak meble nie dokonałabym przez internet. Za drogie i za wiele rzeczy może być nie-tak. Lepiej naprawdę pójść do sklepu. Zaoszczędzisz na koszcie przysyłki :) (która tak naprawdę często jest różnicą między ceną w sklepie, a w internecie). Tam chociaż wymierzą dokładnie, a jakby co, to wiesz gdzie i szybko iść.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2010, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Różnica w cenach czasem jest znaczenie wyższa niż tylko koszt przesyłki, ale to już zależy od konkretnego sklepu. Też nie wszyscy mieszkają w dużych miastach i mogą kupić meble na miejscu. Nie we wszystkich sklepach są np. meble drewniane (w większości tylko z płyty) a dowóz z innego miasta to koszt pewnie taki jak i przesyłka. Tyle, że w stacjonarnym można dotknąć i zobaczyć meble na żywo. To duży plus.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2010, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze ogradzam. Moim znajomi kupowali szafę przez internet. Gdy przesyłka została dostarczona okazało się, że dolny blat nie pasuje do szafy. Sklep nie chciał rozwiązać problemu w postaci przywiezienia pasującej płyty tylko kazali samemu wywiercić otwory.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam taki sposób na ryzykowne zakupy przez ineternet: wybieram sklep internetowy ( zwykle jest taniej), wybieram meble, zamawiam i umawiam sie na odbiór osobisty. Troche to ogranicza ilość sklepów, bo musza byc niedaleko, ale niweluje takie niespodzianki jak dopasowane elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2010, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale jednak w sklepach internetowych jest o wiele większy wybór niż w tych stacjonarnych, na myin.pl znalazłam takie meble, których w życiu nie znalazłabym w tradycyjnym sklepie i jeszcze nigdy nie dostałam mebli wybrakowanych czy w złym stanie technicznym...wydaje mi się, że po prostu na początku trzeba trochę poczytać o sklepie internetowym, w którym chce się zrobić zakupy

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie jak w psotach powyżej: kupując przez internet nie musisz się nigdzie spieszyc,możesz dokładnie obejrzeć każdy model,nie przeszkadzaja Ci inni ludzie. Do tego dochodzi duzy wybór oraz atrakcyjna cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2010, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Społeczeństwo robi nam się coraz bardziej internetowe :-) Ja nigdy nie odejdę od zakupów w sklepach stacjonarnych, ale jak już pisałem wyżej nie zawsze w takich można dostać meble, które nam się podobają - w internecie łatwiej coś znaleźć. Mnie się podobają meble drewniane, ale w moim miasteczku nigdzie takich nie dostanę :/ a w internecie np. na esmebel.com bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >