Zakupy przez internet

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2010, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się zastanawiam... coraz częściej słyszę o zamawianiu mebli przez internet... co sądzicie o tym pomyśle, bo nie wiem co robić czy kupować w normalnym sklepie meblowym czy może skusic się na zakupy przez internet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakupienie mebli w normalnym sklepie jest bardziej bezpieczne. Widzisz to co zamawiasz. Zamawianie przez internet jest ryzykowne. Często bywa tak że meble wyglądają ładnie tylko na zdjęciach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

mebel zawsze można zwrócić także ten zamawiany przez internet

rośnie popularność e-zakupów z prostego powodu: brak konieczności prowadzenia sieci sklepów powoduje, że więcej zostaje w portfelu Klienta

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2010, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak. Takiego zakupu jak meble nie dokonałabym przez internet. Za drogie i za wiele rzeczy może być nie-tak. Lepiej naprawdę pójść do sklepu. Zaoszczędzisz na koszcie przysyłki :) (która tak naprawdę często jest różnicą między ceną w sklepie, a w internecie). Tam chociaż wymierzą dokładnie, a jakby co, to wiesz gdzie i szybko iść.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2010, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Różnica w cenach czasem jest znaczenie wyższa niż tylko koszt przesyłki, ale to już zależy od konkretnego sklepu. Też nie wszyscy mieszkają w dużych miastach i mogą kupić meble na miejscu. Nie we wszystkich sklepach są np. meble drewniane (w większości tylko z płyty) a dowóz z innego miasta to koszt pewnie taki jak i przesyłka. Tyle, że w stacjonarnym można dotknąć i zobaczyć meble na żywo. To duży plus.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2010, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze ogradzam. Moim znajomi kupowali szafę przez internet. Gdy przesyłka została dostarczona okazało się, że dolny blat nie pasuje do szafy. Sklep nie chciał rozwiązać problemu w postaci przywiezienia pasującej płyty tylko kazali samemu wywiercić otwory.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam taki sposób na ryzykowne zakupy przez ineternet: wybieram sklep internetowy ( zwykle jest taniej), wybieram meble, zamawiam i umawiam sie na odbiór osobisty. Troche to ogranicza ilość sklepów, bo musza byc niedaleko, ale niweluje takie niespodzianki jak dopasowane elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2010, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale jednak w sklepach internetowych jest o wiele większy wybór niż w tych stacjonarnych, na myin.pl znalazłam takie meble, których w życiu nie znalazłabym w tradycyjnym sklepie i jeszcze nigdy nie dostałam mebli wybrakowanych czy w złym stanie technicznym...wydaje mi się, że po prostu na początku trzeba trochę poczytać o sklepie internetowym, w którym chce się zrobić zakupy

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie jak w psotach powyżej: kupując przez internet nie musisz się nigdzie spieszyc,możesz dokładnie obejrzeć każdy model,nie przeszkadzaja Ci inni ludzie. Do tego dochodzi duzy wybór oraz atrakcyjna cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2010, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Społeczeństwo robi nam się coraz bardziej internetowe :-) Ja nigdy nie odejdę od zakupów w sklepach stacjonarnych, ale jak już pisałem wyżej nie zawsze w takich można dostać meble, które nam się podobają - w internecie łatwiej coś znaleźć. Mnie się podobają meble drewniane, ale w moim miasteczku nigdzie takich nie dostanę :/ a w internecie np. na esmebel.com bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 43 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 441

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >