Zakupy przez internet

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

1 grudnia 2021, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię kupować przez neta, ale galerie handlowe też często maja fajne oferty. Często można znaleźć dobre wyprzedaże Wrocław. Jak chcecie też ciekawie zaoszczędzić przy zakupach to fajnie sprawdza się https://wroclawfashionoutlet.com/promocje . Warto poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2021, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo często robie zakupy w sklepach internetowych, to pozwala mi robić zakupy nie wychodząc z domu.

https://24kato.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Transport międzynarodowy Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Myślę, że najważniejsze w takim transporcie jest bezpieczeństwo towaru, kierowcy ale i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego bardzo mnie cieszy, że powsta...
  • naprawa butów Liczba postów: 13 Grupa: Trudne tema... Użytkownik Gość: edde napisał: A taki klej wystarcza na jak długo? Witam! Edde, jedno opakowanie kleju TADAM® pozwoli skleić nawet kilka par butów. Klej jest....
  • Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rach... Liczba postów: 284 Grupa: Trudne tema... Użytkownik Kinasz8411 napisał: A może ktoś z Was uważa, że księgowością lepiej jest zająć się samodzielnie, czy też rozsądniej jest powierzyć to zadanie profesj...
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 231 Grupa: Trudne tema... Faktycznie wybór prezentu dla dziecka czasami potrafi być dość problematyczny, ale raczej w końcu znajdujemy coś interesującego. Ja również jakiś czas temu czyt...
  • Architekt remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Szczerze mówiąc to myślałem, że remont starego domu nie jest tak trudny a tu się okazuje, że tyle rzeczy jest do zrobienia i nie wiadomo od czego zacząć. Ile tr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17221 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >