Zieleń dominującą barwą we wnętrzu

« Powrót do artykułu: Zieleń dominującą barwą we wnętrzu | « Powrót do grupy: Wnętrza

6 października 2012, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

"Dialboliczna" jest dla mnie retoryka rcuylweojna i opisywanie świata w kolorach czarno-biłaych. Boję się rewolucji bo z historii wiemy, że rewolucje mają to do siebie, że wymykają się spod kontroli i na końcu już nikt nie wie, o co walczy i dlaczego zabija.Świat nie jest czarno - biały. Ani "michnix" ani "kaczogrf3d". Rewolucja sprzyja myśleniu "albo My albo Oni". To Kaczyński rozpoczął tę wojnę polsko-polską. Szczerze mf3wiąc mam gdzieś czy wygra Komorowski czy Kaczyński. Nie identyfikuję się z żadną ze stron, choć w czasach "rewolucji" tacy mają najbardziej przesrane.Kaczyńskiemu ogromnie wspf3łczuję, ja na jego miejscu nie miałbym siły, serca i motywacji do kopania się z wrogami politycznymi, ale zdecydował się na start w kampanii wyborczej w czasach "rewolucji", więc chyba liczy się z tym, że nie będzi traktowany ulgowo. Ja już nie wiem czy można z nim walczyć czy ma być traktowany "ze specjalną troską"?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >