Zlewozmywak w małej kuchni

« Powrót do artykułu: Zlewozmywak w małej kuchni | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 listopada 2011, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Mały fajny zlewozmywak, ale faktycznie jeżeli ktoś nie ma wyjścia albo lubi jedno komorowe, bo dla mnie najpraktyczniejszy jest ten który ma dwie komory, no albo jeśli ktoś ma zmywarkę to też taki się nadaje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 14:27

No taki przestronny wiec w miare to wyglada :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 14:47

Jak dla mnie za mały, no ale jak ktoś ma jeszcze zmywarkę to taki na 100 % wystarczy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 15:09

Ja np. w moim domku letniskowym mam mały aneks wiec taki zlewik byłby idealny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jesienno-zimowy sen Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Fajne i przytulne pościele widziałam też na http://cukoo.pl Na pewno też tańsze niż w home&you ;)
  • Najnowsze trendy w dekorowaniu ścian Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Przyznam, że ściana wygląda naprawdę ciekawie i bardzo nietuzinkowo. Na pewno jest to jakiś sposób na to żeby nie była ona nudna. Nadaje wnętrzu charakteru. Mni...
  • Kuchnia urządzona ze smakiem Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza Chyba trudno o inne kolory niż jasne w kuchni bo to nie jest żadna ciemnica fotograficzna. ;) Moja kuchnia wyglada troche w tym stylu bo tam kupowalem http://m...
  • Skandynawskie wnętrze Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza skandynawskie wnętrza, to kojarzą mi się głównie z surowymi wykończeniami, takimi aż naturalnymi. Kamienie na ścianie i nawet podłodze. Może Jura, która struktu...
  • Barwny ogród Liczba postów: 14 Grupa: Wnętrza Użytkownik mogilany napisał: No, niezły przegląd przez różnego rodzaju sklepy ogrodnicze. Dobry pomysł, by to wszystko tak razem zebrać, bo wybór dzisiaj jest o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >