czy oczyszczacze powietrza są skuteczne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 kwietnia 2010, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety mieszkam z osobą paląca i jak to zazwyczaj bywa - dla osoby niepalącej smród dymu jest nie do wytrzymania. Ostatnio wpadłam na artykuł dotyczący oczyszczaczów powietrza z filtrem HEPA. Czy ktoś z Was posiada takie urządzenie? Czy jest ono skuteczne? Ile kosztuje? Czy jest drogie w utrzymaniu? Prosiłabym o odpowiedź.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mieszkam z osobami palącymi i niestety dym jest dość uciążliwy. Co do tego odświeżacza powietrza, z filtrem HEPA niewiele mogę powiedzieć, bo nie miałam z nim do czynienia. Ale za to mogę powiedzieć, że zwykłe odświeżacze też sobie w jakiś sposób dają radę. Na pewno w jakiś sposób maskują paskudny zapach papierosów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale co to są za odświeżacze? Jakieś odwiewy? Czy po prostu zapachowe cuda? Bo jeśli tak, bo to ja żeby zneutralizować zapach używam parownika, pod którym zapala się świecę i na który się kładzie ceramiczną miseczkę z olejkiem zapachowym, dzięki czemu pachnie w całym domu. Albo kadzideł.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2010, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A może po prostu wystarczyłoby poprosić osoby palące żeby nie robiły tego w mieszkaniu? Ja sama palę i staram się nie palić w mieszkaniu gdzie inni nie palą. Przecież to nie jest problem żeby wyjść na balkon :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2013, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam korzystam z tych oczyszczaczy:

http://klima-sklep.pl/21-oczyszczacze-powietrza

I szczerze mówiąc nie mogę powiedzieć o nich nic złego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2013, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość opinii dotyczących działania oczyszczacza powietrza są pozytywne,więc myślę,że warto zainwestować właśnie w takie urządzenie. Nie jest drogie,a może nam tylko pomóc,na pewno nie zaszkodzi.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2013, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z przedmówcami i używanie oczyszczacza niesie ze sobą tylko same plusy, ja sama posiadam taki: http://www.matymasujace.net/nawilzacze-i-oczy szczacze-powietrza/103-oczyszczacz-powietrza-ar-10-003126204 8530.html mam syna z astmą i wiem co to znaczy brak świeżego powietrza... mój oczyszczacz znakomicie pełni swoją funkcję i małemu komfort życia uległ poprawie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2013, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych opinii na temat oczyszczacza powietrza. U nas w domu mamy ich 2,jeden na górze,drugi na parterze i bardzo dobrze się sprawują,nie wyobrażam sobie funkcjonować bez nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania, że oczyszczacz powietrza powinien być w każdym domu. Sam mam i nie oddałbym za żadne skarby. Kupiłem oczyszczacz powietrza Boneco, bo taki też mamy w firmie. To był zdecydowanie świetny zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2013, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra rzecz, jak cenowo to wygląda?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >