dobry architekt wnętrz- Wrocław

« Powrót do grupy: Porady i opinie

25 lipca 2014, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, poszukuję dobrego architekta wnętrz. Może znacie kogoś sprawdzonego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę studio BOMBE . Pani Joanna zrobiła dla mnie projekt mieszkania. Współpraca przebiegała bardzo pozytywnie, projekt wyszedł super. Polecam bo sama długo nie mogłam się zdecydować na konkretnego architekta. Tutaj jest strona biura: projekty studio BOMBE

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecm Panią Joannę ze Studio Bombe. To, co podobało mi się najbardziej to szybkość działania. Wizualizacje idealnie oddające klimat tego, co potem uzyskaliśmy w realu. Nie zasypała mnie niepotrzebnym materiałem - profesjonalnie i na temat.

Dodatkowo wynegocjowała dobre ceny materiału.

Polecam serdecznie,

Pozdrawiam
W.J.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2014, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Magdalena Jagodzińska moodproject.pl Polecam, mi robiła kawalerkę we Wrocławiu i wyszłą bardzo funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2014, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W ceramika design na karmelkowej w zamian za zakupy dostajesz projekt łazienki. Może spróbuj tam?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście korzystałem z usług biura architektonicznego BAAR i śmiało polecam. Klasa profesjonaliści.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz napisać czy chodzi o urządzenie i aranżację całego mieszkania czy też danego pokoju? Bo z pewnością we Wrocławiu nie brakuje dobrych adresów, natomiast kwestia tego czy nie można wszystkiego zaplanować samodzielnie z pomocą porad, tematów na forach, co o tym sądzisz?


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >