elektronarzędzia akumulatorowe

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 lutego 2019, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy do firmy warto kupić trochę urządzeń bezprzewodowych? Niedawno wróciłem zza granicy, chcę założyć swoją firmę, branża wykończeniowa, remonty, malowanie, układanie płytek itp. mam trochę starego sprzętu ktorym dorabiałem w UK ale głównie to urządzenia sieciowe, czy akumulatorowe też się sprawdzą? Czy aeg się sprawdzi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2019, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie stare akumulatory z tych elektronarzędzi to pomyślcie nad ich sprzedażą do firmy, która zajmuje się skupowaniem akumulatorów. Od siebie mogę polecić www.schredder.pl Ich siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2019, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

w firmie w większości mamy urządzenia AEG i to akumulatorowe w przewadze. Kiedys myślałem że ot będzie sprzęt do sporadycznego użytkowania, ale przyznam że częściej teraz na prace do klienta zabieram właśnie akumulatorowe, poręczne, mają niezłą moc i jak ni emam naprawdę jakiejs ekstremalnej roboty to radzą sobie znakomicie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2019, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

napiszesz jakie masz konkretnie urządzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2019, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik skibidibi napisał: Czy do firmy warto kupić trochę urządzeń
bezprzewodowych? Niedawno wróciłem zza granicy, chcę
założyć swoją firmę, branża wykończeniowa, remonty,
malowanie, układanie płytek itp. mam trochę starego
sprzętu ktorym dorabiałem w UK ale głównie to
urządzenia sieciowe, czy akumulatorowe też się sprawdzą?


Moim zdaniem warto. W swoim zbiorze mamy ich kilka i z pewnością w przyszłości zainwestuję w kolejne. Największa cecha - poręczność i wszędzie się z nimi wciśniesz w razie potrzeby. Mogę Ci polecić sklep w którym my się zaopatrujemy http://sklep.elektromajster.com.pl/ Teraz w ogóle nie wyobrażam sobie pracy bez akumulatorowej wkrętarki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2019, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kilka wkrętarek akumulatorowych, klucz udarowy, pilarkę, wszystko 18v z AEG. Robią naprawdę solidne te urządzenia, jak coś tam chłopakom z ekipy spadnie nie raz to nie jest tak że zaraz coś pęka i do wyrzucenia

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2019, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przekonałeś mnie, zamówiłem kilka rzeczy z AEG na start na narzedzia.pl, tam znalazłem najtaniej, jak na razie wszystko gra. Zabrałem na kilka zleceń i wszystko szło bardzo dobrze, przyznam Ci rację że widać solidny materiał, myślę że długo posłużą i szybko się zwrócą.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2019, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To może warto zadbać o zakup elektronarzędzi które będą w stanie pomóc Ci w realizacji różnych prac budowlanych. Jeśli chodzi o narzędzia, elektronarzędzia oraz wyposażenie do warsztatu to zapraszamy również do nas na stronę https://www.kammar24.pl/ gdzie będę mogli Państwo znaleźć produkty od topowych producentów w najlepszych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2019, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Porównałem ofertę kilku urządzeń z aeg i jednak narzedzia.pl lepiej wypadają cenowo, ale warto szukać w necie i porównywać ceny, ja wolę takie sprzęty zamawiać ze sprawdzonych sklepów

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2019, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W pracy dzialam głównie na urządzeniach AEG, mam dużo ich akumulatorowego sprzętu, przy wykończeniówce wygodniejsze niż ciąganie się z kablem. Widziałem że na narzedzia.pl jest promocja i zniżka jeli kupuje się urządzenie i akumulator do niego od razu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >