fajne pomysły na małą łazienkę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

18 lutego 2016, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sama projektowałam łazienkę, ale wspierałam sie pomysłami z lazienkaplus.pl. mają wiele inspiracji i były bardzo pomocne. a przy okazji sklep dobrze wyposażony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie pomysłu na to jak urządzić małą łazienkę to wystarczy zerknąć na www.Victori.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór ciekawych akcesoriów najwyższej klasy i jakości,w razie pytań chętnie doradzimy,pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej małej łazience postawiliśmy na wannę. To prawda, że zajmuje sporo miejsca, ale przynajmniej górna część pomieszczenia jest „wolna”. Do tego mała umywalka, zabudowana toaleta, no i odpowiednie oświetlenie. Małe łazienki nie mogą być ciemne. Dlatego postawiliśmy m.in. na takie oprawy, które montuje się na lustrze – bez wiercenia. Podrzucam link do całej kolekcji: http://britoplighting.pl/Produkty,633/Oswietlenie_br_/_lazie nkowe/Aquatic

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od potrzeb. Wygodę może w zależności od tego kto mieszka dawać i wanna i prysznic.

http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mała łazienka i wanna to coś co wzajemnie się wyklucza,wtedy przestrzeń będzie zagospodarowana do maksimum i da uczucie skrępowania. Polecam raczej stylowa,nowoczesną kabinę prysznicową,a may chętnie pomożemy podczas wyboru na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2016, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

a tam, a dlaczego? ja mam niewielką łazienke i małą wannę z parawanem. podpatrzyłam taki pomysł na lazienkaplus i mi bardzo podpasował!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna z parawanem to dobre rozwiązanie sam mam taką w swojej łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o to aby wszystko było urządzone z głową,jeżeli mamy małą łazienkę,to naturalnym jest,że wanna może się nie zmieścić,szczególnie ta większa i szersza,dlatego trzeba dobrać jej odpowiedni rozmiar,wiadomo że parawan jest wówczas naturalny,to jasna sprawa. Podobnie jak kolorystyka płytek,również powinna być jasna z dużym lustrem na ścianie.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: sekundi napisał: a tam, a dlaczego? ja mam niewielką łazienke i małą
wannę z parawanem. podpatrzyłam taki pomysł na
lazienkaplus i mi bardzo podpasował!


Potwierdzam. U nas był to jedyny możliwy kompromis bo ja chciałam wanne a mój maż prysznic. Bałam sie tylko tego ze takie rozwiaznai nie wyglądają najlepiej. Na szczęście znalazłam ciekawe rozwiązanie na łazienceplus. Mają tam naprawdę sporo ciekawych pomysłów. Jesli komuś brakuje pomysłu na swoją łazienkę, To według mnie warto odwiedzić ich strone.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

I to i to ma zalety i wady, sam nie wiem co lepiej wybrać, ale chyba jednak skłaniam się ku kabinie. Owszem, optycznie zajmuje dużo miejsca, ale z kolei na podłodze jest więcej przestrzeni i można jeszcze coś tam postawić. A jednak funkjconalność przede wszystkim. A optycznie wspomóc się dużymi lustrami plus oświetlenia sporo plus jasne kafelki i będzie dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >