fajne pomysły na małą łazienkę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 marca 2012, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy znacie jakieś strony z projektami, gdzie są różne rozwiązania małej łazienki??mam mały problem ze swoją łazienką, która jest bardzo wąska i długa. Czy macie może jakieś linki do stron z takimi łazienkami?? Bo ja szukam jakiś inspiracji...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2012, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie na małą, ale wszystko można dopasować – 81.waw.pl projekty tego biura są naprawdę super

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2012, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz to - http://www.meble-lazienkowe.pl/aranzacje/art3468,mobil.html Wiadomo, że wielkościowo można wszystko dopasować, ale sam przyznaj, że projekt wygląd super ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2012, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląda pięknie - gorzej jednak z kosztami wdrożenia tego. Obawiam się jeszcze tylko o to, czy nie będzie problemów ze światłem...
Nie będzie zbyt ciemno? Bez okna ciężko będzie się obejść...

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2012, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciemno na pewno nie - te kafelki jedynie tak wyglądają na zdjęciu.
Poza tym, jest przecież szyba w drzwiach łazienkowych, tak więc wcale nie wygląda to tak źle ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2012, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ehe. Skoro mam oceniać sam wygląd - to super.
Tutaj nie mam uwag - projekt elegancki i estetyczny.
Jeśli się zdecydujecie na jego wdrożenie to prosimy o zdjęcia ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2012, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Super ;-) Przypominając - to http://www.meble-lazienkowe.pl/aranzacje/art3468,mobil.html najprawdopodobniej znajdzie się w naszym domu. Jeśli uda się zrealizować cały projekt to na pewno dam znać na forum ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście bardzo ładna ta łazienka :). Ciemne płytki ceramiczne świetnie kontrastują z jasnymi meblami.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2012, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Super łazienka! :) Ja też mam w planach remont, chyba zacznę przekonywać połówkę do ciemnych płytek :) Trochę dodatków już mamy wypatrzonych na lazienka.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabon swietne te meble, cala aranzacja super. Mnie jeszcze ta szara zachwycila

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >