gdzie kupujecie akcesoria samochodowe?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 września 2018, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie kupujecie akcesoria samochodowe? Szukam bagażnika dachowego do mojego forda

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2019, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do bagażnika dachowego to nie wiem, natomiast jeżeli chodzi o elektronikę do auta to tutaj śmiało mogę polecić Ci byś również odwiedził sklep JBPartner bo mają duży wybór sprzętu i to w świetnych cenach. Ostatnio kupowałem
u nich dla siebie światła dzienne LED https://jbpartner.pl/oswietlenie/571-swiatla- dzienne-tasma-led-elastyczne.html które wyglądają genialnie o czym możecie przekonać się sprawdzając opis na ich stronie. Do tego są dużo tańsze w porównaniu do konkurencji, więc na pewno warto zajrzeć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakiś czas temu trafiłem na firmę www.buwar.pl, która posiada ciekawą ofertę akcesoriów1) samochodowych. Jeżeli potrzebujecie kosmetyków samochodowych, olejów silnikowych lub innych płynów eksploatacyjnych to zapoznajcie się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2019, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sporo akcesoriów do swojego samochodu kupuję przez Internet. Ostatnio trafiłem na ofertę sklepu internetowego www.marakces.pl Mają ciekawe akcesoria samochodowe w korzystnych cenach. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2019, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do olejów samochodowych to ja zawsze korzystam z oferty firmy www.ma-ta.pl Posiadają oleje do wszystkich typów pojazdów i w dodatku sprzedają je w całkiem niezłych cenach. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2019, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy www.stopolgroup.pl Oni zajmują się sprzedażą różnego rodzaju gadżetów i akcesoriów samochodowych. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2019, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio się zastanawiałem nad wymianą oleju samodzielną, ale w koncu zdecydowałem się na serwis http://bit.ly/30fSDZF w ASO wymienili mi olej bardzo szybko i sprawnie, wymienili też filtry i sprawdzili stan auta

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2019, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Raffr, i to jest cena dla wszystkich samochodów forda 4+?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2019, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy, ale raczej po prostu w sklepach budowlanych / motoryzacyjnych. Tam znajdziesz wszystko do domowego garażu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio fajne widziałam drzwi do garażu na https://www.novoferm.pl/bramy-garazowe/bramy- segmentowe-iso-45/ . Przyznam, że warto czasem poszukać takich dobrych produktów do garażu, aby mieć rower, czy samochód bezpiecznie zamknięte.

Ten post był edytowany przez magda906 dnia: 2 października 2019, 19:21
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >