jakie DRZWI zewnętrzne kupić?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 października 2008, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam opinii nt. zewnętrznych drzwi do domu.Wiecie może jaka firma robi dobre drzwi antywłamaniowe do mieszkań? Dierre czy Gerda? Która lepsza?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 21:30

zajrzyj na moja strone, tylko lite drewno ,klejonka okienna i drzwiowa wzór jaki Ci tylko przyjdzie do głowy,w cenie 3000-5000pln(najbardziej cudaczne z mozliwych .Reszta na www.,pare wzorow a mozliwosci nieograniczone.Drzwi zew. 7cm grubosc, podwojny" filunek".2cm ocieplenia.Mozliwsc takiego zamykania jednym ruchem klamki ,ze czołg tego nie ruszy.Zapraszam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2009, 16:02

Nie pakuj się w Gerde , nie ma co. Proponuje CI drzwi Firmy Zbigmet, sam jestem użytkownikiem tych drzwi i nie mam zadnych zastrzeżeń. Konstrukcja razem z futryną metalowa. Środek drzwi wypełniony wełną mineralną grubości 5cm po obu stronach blacha 1,5 mm i do tego dochodzi wykończenie jakie chcesz MDF, fornir, drewno. Drzwi masywne grube ale spełniają swoją rolę nic mi nie przemarza , w futrynie jest piana montażowa, na obwodzie drzwi uszczelka. Drzwi ważą ponad 100kg , ale są na zawiasach łożyskowanych moje dziecko - 7 lat bez problemu je otwiera. Naprawdę polecam , ja jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2009, 23:57

Witam,
dokładnie tak w gerdę bym sie nie pakował z tych dwóch marek duzo lepsze jest Dierre tylko zastanawiam się czy sa Ci potrzebne do domku drzwi antywłamaniowe i tak zaden złodziej do domu przez drzwi nie wchodzi jest cała masa szybszych i łatwiejszych mozliowści, na towim miejscu kupiłbymn coś ciełego Porta ma takie drzwi nazywaja się Gdynia sa konstrukcji drewnianej keatony maja z płyty a w środku maja ocieplenie. A Dierre do domu kosztuje z montażem ponad 5.000

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2009, 01:53

a ja proponuje drzwi frimy czerwiak. moze mniej znany producent ale co za tym idzie taniej duzo, a drzwi solidne i z tego co wiem to robią różne grubosci i pod zamówienie chyba tez, ja mam 5,5 cm czy jakos tak i cała zime przetrwały i zyją. www.czerwiak.pl to jest strona producenta bezposrednio jakby ktos byl zainteresowany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2009, 01:12

troche cienkie te drzwi zewnetrzne 5,5 cm to mało sa może z blachy pokryte winylem i w srodku pianka i styropian bo jesli tak to ujdzie, natomiast przy drewnianych Porta ma potrójny felc i grubość 7cm i uwarzam ze to jest słuszne ochrona termiczna.
Poizdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2011, 17:32

mam Dierre. sa super, a jak mialam problem z klejem wpuszczonym do zamka przez "dowcipnego" sąsiada nie bylo problemu żeby wymienić zamek w serwisie, czyli, ślusarz, dostawa do domu (byłam uziemiona). Oczywiście to kosztuje, ale w naszym miescie nie bylo przypadku jakiegos uszkodzenia, poza tym moim zamkiem w kleju (tak mówił pan serwisant) polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2011, 13:45

Ja mam drzwi Gerdy z centralnym zamkiem. Są to drzwi antywłamaniowe o wzmocnionej konstrukcji. Koszt drzwi, ościeżnicy i montażu to ok. 3 tys. PLN.
Były takie i po 5 tys. PLN ale uznałem, że to trochę za drogo.
Tylko ten zamek - jak ktoś go zapcha to będzie niewesoło.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2011, 15:42

Ja mam w domu od już dłuższego czasu antywłamaniowe drzwi pol-skone, model C-30 i przyznam że jak dotąd sprawują się świetnie. Co prawda nie mam tak pomysłowych sąsiadów ... ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2011, 09:43

Mam ZBIGMET 3 lata. Są ciche /atest 41dB/i mają antywłamaniowy atestC4.Jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Drzwi tarasowe Liczba postów: 24 Grupa: Montujemy o... Sama myślę o jakiś drzwiach tarasowych. Wiele osób polecało mi skorzystanie z ich http://vitrol.gdansk.pl/ oferty. Szczere mówiąc jest ona dość szeroka i przyst...
  • OKNA Liczba postów: 370 Grupa: Montujemy o... a co dalej z tymi oknami _______________________ wizytó wki Gdańsk
  • Zaparowane okna Liczba postów: 32 Grupa: Montujemy o... Myślę,że w tym przypadku spokojnie wystarczą nawiewniki w oknach co pozwoli zapobiec gromadzeniu się wilgoci. To bardzo dobre i tanie rozwiązanie.
  • Wymiana drzwi wewnętrznych Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Cześć :) Planujemy wymianę drzwi wewnętrznych i nie wiem jak to jest- mają być w odcieniu jak panele, czy mogą być inne? Bo mam już z http://www.solidnedrzwi.pl...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 86 Grupa: Montujemy o... Należy jeszcze rozróżnić dwa podstawowe i bardzo ważne pojęcia rękojmi i gwarancji. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/re klamacje/rekojmia-czy-gwarancja/ htt...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17422 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >