kantor online

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 listopada 2017, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam ! Poszukuję dobrego oraz sprawdzonego kantoru online , może polecicie mi coś ? Zamierzam zacząć korzystać z niego i nie jaki wybrać. A może ktoś z Was korzystał z takiego https://ekantor.pl/?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 07:46

ja nie mam przekonania do takich kantorów i zdecydowanie wolę stacjonarne kantory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2018, 12:54

A ja mam pełne przekonanie, bo nie raz wymieniałam i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. A ceny zdecydowanie niższe niż w kantorach stacjonarnych. Sprawdź sobie chociażby jakie ceny ma Amronet - to się zdziwisz, jak może być tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2018, 16:09

lepsze są stacjonarne

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 15:09

Nie sądzę. W stacjonarnych praktycznie zawsze masz wyższy kurs niż w internetowych. No i musisz iść do lokalu, żeby wymienić walutę. Tracisz więc czas. Już nie wspomnę, że jak chcesz wymienić np. 10 tys. euro, to musisz iść z tą gotówką przy sobie... Ja bym się bał. A przez internet żadnego strachu nie ma, wystarczy wybrać zaufany kantor internetowy - np. Cinkciarz.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2018, 21:08

Czy bym się bał...hmmm jeżdżę autem. Ale tak, bałbym się na pewno że stracę przez wysoki spread. I dlatego zdecydowanie lepszą opcją na przewalutowanie pieniędzy jest według mnie kantor online, gdzie koszt to dosłownie grosze, a kursy zbliżone do rynkowych. W ten sposób jest też wygodniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 12:42

Mogę wam polecić sprawdzony kantor online, gdzie od dłuższego już czasu wymieniam walutę i jest w 100% bezpieczne. Jest to platforma Gieldawalut, która poza tym, że pozwala na wymianę po dobrym kursie kantorowym, to daje także możliwość wymiany społecznościowej, po kursie który sobie wynegocjujesz. Teraz z tego co kojarzę to mają ciekawą promocje dla nowych klientów, więc tym bardziej warto skorzystać z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2019, 22:03

Ja również nie mam wątpliwości co do przewalutowań przez kantor online, bo zabezpieczenia są identyczne jak w bankach, a z bankowości elektronicznej korzystam od wielu lat. Teraz coraz więcej usług finansowych ma swoją internetową odsłonę, jest to wygodne, a w przypadku wymiany waluty też pod względem finansowym korzystne, wystarczy porównać kursy w e-kantorze i w takim tradycyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2019, 13:20

No z moich doświadczeń wynika że kantory online są bardziej opłacalne niż takie stacjonarne.. Ja wymieniam waluty w internetowym Pluskantor i powiem wam że wymiana jest łatwa i bezpieczna, nigdy nie było problemów. Także polecam - warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 20:18

Zacząłem w ten sposób transakcji wymiany walut dokonywać kilka lat temu i w pełni się z Tobą zgadzam. Zarówno wtedy jak i teraz kantor online wyceniał i wycenia lepiej niż tysiące kantorów stacjonarnych w naszym kraju. Człowiek też czasu nie traci, wymienia walutę na pewniaka, bo kurs w każdej chwili może sprawdzić i z minuty na minutę dokonać przewalutowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15891 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >