lozko tapicerowane

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

22 stycznia 2021, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, kupujecie meble z internetu czy raczej wolicie sklepy stacjonarne? Właśnie zastanawiam się z którego sklepu można kupić lozko tapicerowane. Znacie jakiś sklepy, które mają szeroki asortyment i w miarę tanią dostawę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2021, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Panie i Panowie, powiedzcie mi, czy wy znacie takie rzeczy jak chociażby te słynne skądinąd automaty novomatic? Jak się na nie zapatrujecie? Wiadomo, że ich marka jest popularna, ale tak szczerze to wydaje mi się, że one dopiero stają się coraz bardziej popularne dosłownie z każdym następującym po sobie miesiącem. Hm. Czekam na Wasze przemyślenia!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Filtry do wody? Liczba postów: 20 Grupa: Przepisy ku... Ja mam Britę i jest ok
  • Jakie słodycze najbardziej lubicie Liczba postów: 72 Grupa: Przepisy ku... Ja bardzo lubię czekolady i wszystkie wyroby z czekoladą :) Zresztą u mnie wszyscy domownicy przepadają za słodkościami. Zawsze staram się kupować dobre produkt...
  • Szybki przepis na kurczaka Liczba postów: 57 Grupa: Przepisy ku... A sezam dajecie? Posypujecie nim potrawę? Ja to uwielbiam, kupuję w wielkich workach na https://sklepagnex.pl/pl/p/Sezam-1-kg/10 32 i w sumie dodaję do większoś...
  • orzechy! Liczba postów: 52 Grupa: Przepisy ku... Użytkownik AnaKacz4 napisał: To zależy, ile ich jemy. :) Jeśli nie jemy zbyt wiele to na pewno nas nie utuczą :) Orzechy są bardzo tłuste , jemy po kila sztuk....
  • Herbata Liczba postów: 58 Grupa: Przepisy ku... Ja lubię ziołowe herbaty i owocowe byleby nie było w składzie czarnej i zielonej. -------------- Polecam poczytać artykuł https://www.schronisko.edu.pl/b ariera...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17331 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >