na jakiej scianie biokominek

« Powrót do grupy: Ekspert biokominków

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

12 kwietnia 2012, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kim jestem? Myślę, że jestem Twoim marzeniem o komforcie i bezpieczeństwie, o luksusie i dostępności, o wszystkim czego jeszcze nie dotknąłeś, ale wiesz, że bardzo chciałbyś to mieć…?
Takie są właśnie polskiebiokominki wobec których mało kto przechodzi obojętnie. Nowoczesny design, przystępne ceny, krótkie terminy realizacji nawet tych, które są wykonywane na indywidualne życzenia naszych Klientów.
Zobaczcie najnowsze modele zaprojektowane przez włoskiego designera Alexandra Savo specjalnie dla polskiebiokominki.pl
Każdy z modeli zaprezentowanych w prezentacji może zostać wykonany na wymiar podany przez Klienta. Także palniki w nich występujące mogą zostać zastąpione innymi, naszymi palnikami, które znajdziecie na stronie głównej sklepu polskiego producenta biokominków
Klikając TUTAJ przeniesiecie się do świata magicznego ognia i spokoju, do ciekawych wnętrz w których płoną nasze biokominki.

Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepraszam że wtrącę swoje tzw. 5 groszy ;), ale skąd pewność że nie osiągniecie państwo odwrotnego celu do zamierzonego? Czy to nie jest aby przesadne w jaki sposób rozpowszechnia Pan PR swojej firmy? Czy owe kominki są naprawdę takie rewelacyjne? Jak wiadomo nadgorliwość to nie najlepsza cecha, oczywiście pisze to z całym szacunkiem do Pana :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie Panie Bartku,
to nie PR, a chęć jedynie zaprezentowania naszych produktów. Nie namawiam, nie nakłaniam, nie przekonuję - pokazuję jedynie to, co moim i nie tylko moim zdaniem, ale także naszych zadowolonych klientów i ich przyjaciół, a także osób zajmujących się tym tematem nowego, dobrego, ciekawego. Jeśli uraziłem Pana którymkolwiek słowem, czy stwierdzeniem najmocniej przepraszam. Nigdy nie miałem na celu obrażania kogokolwiek i w jakikolwiek sposób.
Jeśli śledzi Pan moje posty na wielu portalach zapewne zauważył Pan, że biokominki i wszystko co z nimi jest związane nie jest prezentowane w formie li tylko handlowej. Od prawie 4 lat jest to moja pasją. Wiedza, którą z każdym dniem nabywam jest przekazywana nie tylko naszym/moim Klientom. A że promuję produkty przy powstawaniu których biorę czynny udział, to chyba oczywista oczywistość.
Przepraszam Pana jako rozumiem obawiającą się konkurencję, pozdrawiam
Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, nie! Absolutnie mnie Pan niczym nie uraził. Nie jestem także z rynku konkurencji, pracuje w zupełnie innej branży. Cieszę się, że są jeszcze ludzie którzy pracują z pasją, a nie z obowiązku, wtedy wykonuje się coś tak na sto procent. Po prostu irytująca jest jedna i ta sama treść w każdym wątku i tyle, pisze to jako użytkownik forum, a nie konkurencja ;) Szanuje to, że chce Pan zaprezentować swoje produkty, ale jeśli jest przesyt to wygląda to jak zwyczajna reklama ;) Dlatego zwróciłem tu szczególną uwagę, i również nie chciałem urazić.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję za ciepłe słowa, przeprosiny konieczne nie są :)
Mnogość postów wynika z małej wiedzy Polaków w temacie biokominków. Im więcej miejsc, w których ta wiedza się pojawia tym lepiej, ale może faktycznie przesyt nie jest wskazany.
Dziękuję za troskę i za cenne uwagi, jeszcze raz przepraszam i oczywiście polecam nasze produkty, które są naprawdę wysokiej jakości i w dobrych cenach.
Dariusz Barylski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2012, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W łódzkim, piątkowym - 20.04.2012 - dodatku do Gazety Wyborczej pt. DOM NOWOCZESNY Pani red. Kamila Sierocka tak napisała o naszych biokominkach...

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 21 kwietnia 2012, 11:02
Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

apropos biokominków wiszących, jeśli mogę zapytać : przeglądnąłem na Państwa stronie propozycje tych na ścianę. Powiedzmy, że nie znalazłem takiego, który by mi odpowiadał, czy jest u Państwa możliwość zaprojektowania własnego biokominka, tak jak znalazłem tutaj: http://biokominek.org/inne/samodzielne-zaplanuj-wbudowanie-b iokominka-w-sciane/ ?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj Listomasz'u
oczywiście tak, zaprojektuj, przyślij, a my najpierw Ci odpowiemy czy ma to rację bytu, a po dokładnych ustaleniach wymiarowych, materiałowych i w końcu cenowych w max czasie 21 dni wykonamy.
Zapraszam serdecznie

Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 24 kwietnia 2012, 22:04
Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 02:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
chce zakupić biokominek i mam pytanie a mianowicie czy występują różne typy palenisk w biokominkach?? jeśli tak to jakie?
a pytam dlatego bo chce wiedzieć czy w każdym biokomiku w momencie przechylenia lub wywrócenia następuję wyciek płynu=niekontrolowany ogień w pomieszczeniu.
Czekam na informację.
Mariusz

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj Mariuszu,
pytanie dość istotne, bo zmierzające do tak przeze mnie podkreślanej kwestii bezpieczeństwa. Co prawda pytanie jest zasadne w przypadku biokominków stojących, które mogą być narażone na potrącenie, a w wyniku tego przechylenie, czy wręcz przewrócenie, bo przecież biokominkom wiszącym, czy zabudowywanym to niebezpieczeństwo nie zagraża. Obecnie w swojej ofercie polskiebiokominki mają zarówno palniki klasyczne, jak i palniki nie tylko II, ale i III generacji. Czym się różnią? Ano właśnie owym zabezpieczeniem przed wyciekami. Palniki III generacji po napełnieniu można przechylić do góry dnem i uwierz mi, ani kropla nie wykapnie. Stąd też ich potoczna nazwa - palniki niekapki.



Zapraszam na naszą stronę, na której w zakładce PALNIKI znajdziesz całą gamę palników: od klasycznych z prostą linią ognia, poprzez palniki II generacji z paleniskiem w kształcie fali, aż po palniki niekapki o zróżnicowanych długościach, szerokościach i głębokościach, w wersjach czarnej oraz inox.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa wycieku biopaliwa z pojemnika, którym jest w końcu każdy palnik stosujemy puszki pośrednie. Każdy z palników oferowanych przez polskiebiokominki jest podwójną puszką, pojemnikiem (potocznie mówiąc dwa w jednym) co oznacza, że właściwy pojemnik będący jednocześnie palnikiem, osadzony jest w kolejnym pojemniku, który oddziela od pierwotnego pustka powietrzna. Zastosowanie dodatkowej puszki pośredniej zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo wycieku, gdyby którykolwiek ze zbiorników uległ rozszczelnieniu.
Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytanie o bezpieczeństwo w trakcie korzystania z biokominków, o bezpieczeństwo, które powinno być stawiane zawsze na pierwszym miejscu. W końcu to żywy ogień...

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 27 kwietnia 2012, 21:40
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • koszta Liczba postów: 19 Grupa: Ekspert bio... To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
  • Blaty kuchenne - z marmuru Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert bio... Witam serdecznie, poszukuję blatu marmurowego do mojej kuchni i po krótkich poszukiwaniach znalazłem ciekawą stronę - https://obol-kamieniarstwo.pl/blaty-kuch ...
  • Kominek tradycyjny VS biokominek Liczba postów: 130 Grupa: Ekspert bio... My zdecydowaliśmy się na kominek elektryczny z kominki-kwidzinski.pl i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Kominek nie pobiera wbrew pozorom dużo pradu, pi...
  • PIEC KAFELKOWY Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert bio... My z żoną też od zawsze uwielbialiśmy piece kaflowe i na nowy dom taki piec sobie zafundowaliśmy. Konkretnie taki ttps://taniekominy.pl/blanka/9870-blanka -8-kaf...
  • bio-kominek Liczba postów: 79 Grupa: Ekspert bio...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >