projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸

2 kwietnia 2022, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W żadnym wypadku nie kupujcie projektu w firmie Fabryka Projektów Ewelina Chojnacka z Włocławka. Jakość usług na najniższym poziomie, kontakt z osobami wykonującymi projekt wnętrz delikatnie mówiąc "nieprzyjemny". Stosują metodę chwycić klienta i zrobić byle co. W internecie usuwają komentarze negatywne lub blokują na stronach możliwość dodawania komentarzy. Jedyne pozytywne komentarze znajdują się na ich prywatnej stronie - jako wklejki. Prowadzili wczesniej firmę pod nazwą e-umeblowani - lecz komentarze niezadowolonych klientów ich zniszczyła, teraz za wszelką cenę i pewnie dużymi nakładami uniemożliwiają sprawdzenie wiarygodności firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2022, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystanie z takiej pomocy na pewno ma swoje plusy, ale ja chyba wolę urządzać sobie przestrzeń sama...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2022, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
zatrudnienie projektanta pomoże uniknąć błędów i umożliwi maksymalne wykorzystanie potencjału wnętrza. Kluczowe jest jednak to, aby najpierw dokładnie określić własne oczekiwania. Dużo ciekawych inspiracji, porad technicznych i zdjęć, które w tym pomogą znajdziemy na stronie internetowej https://www.sniezka.pl/poradniki/

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2022, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz i masz czas,to zajmij się tym sama. Jeśli wolisz zlecić,zatrudnij dobrego architekta wnętrz. Pamiętaj o terminach,u dobrych architektów na swój termin trzeba czekać nawet kilka miesięcy,samo wykonanie projektu tez czasami trwa miesiące,to bardzo złożony proces składający się z wielu etapów, oczywiście piszę o dobrym projektancie,nie o takim po 5 godzinnym kursie online Czy usługa jest tania? Nie. Jest to usługa luksusowa i zdecydowanie nie każdego na nią stać. Koszt to około 150zł-250zł/m2 (od 70m2 w górę, metraż poniżej -Koszt ustalany jest indywidualnie). Od siebie dodam,że nie wolno wybierać architekta po cenie,zawsze wybierajcie po portfolio (zdjęcia zrealizowanych wnętrz są bardzo ważne). Są też wcześniej wspomniani projektanci amatorzy.

Z drugiej strony obecnie wiele sklepów daje możliwość skorzystania z ich projektówa do projektowania wnętrz - i to również jest nieocenioną pomocą.

Na przykład Leroy Merlin oferuje proste projektowanie kuchni online.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 26 kwietnia 2022, 07:46
Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2022, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jeżeli ktoś nie lubi lub nie ma czasu na urządzanie sobei wnętrza, a ma na to pieniądze, to czemu ma nie skorzystać z takiej usługi? Lepsze to, niż urządzić dom byle jak i potem źle się w tym wszystkim czuć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2022, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, w ten sposób uzyskacie najlepsze rezultaty.

bluzy robocze

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do gładzi to ja mogę polecić ogólnie Acryl Putz. Bardzo dużo pracowałem na tych gładziach, w stu procentach jestem zadowolony z efektu. Lubię gładzie workowane, więc pracowałem głownie na ST10. Jest dobra, nie rozwarstwia się, nie odpada i nie pęka, to najważniejsze. Można ją aplikować bez przeszkód na różne podłoża

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2022, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele rzeczy można zaprojektować samemu i nie jest to jakaś tajemna wiedza. Można skorzystać z darmowych porad w internecie. Są fajne portale, jak https://domzcegly.pl/, gdzie uzyskamy wszystkie niezbędne informacje

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2022, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio się nad tym zastanawiałam. Chciałabym, żeby zaprojektował mi przynajmniej przestrzeń -salon, jadalnia, kuchnia. Stwierdziłam, że lepiej wydać na projektanta niż 3 razy przemalowywać ściany itp

Aktualnie jestem na etapie przeglądania portfolio poszczególnych studio projektowych:
https://marengo-architektura.com/

Jak na razie bardzo podobają mi się ich projekty.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 24 czerwca 2022, 11:41
Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2022, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z usług takiej osoby, ja na przykład podjęłam współpracę z biurem https://architetto.pl/ i zdecydowanie było warto. Stworzyli super projekt, który teraz na żywo wygląda fantastycznie. Bardzo ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 10 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >