projektowanie wizytówek

« Powrót do grupy: Trudne tematy

3 marca 2021, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektowanie wizytówek - jaką firmę polecacie? Szukam doświadczonego grafika, który stworzy ciekawą i zachęcającą klienta wizytówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Co mi polecicie na taki wyjazd? Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... Ja polecam Ci zerknąć sobie tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/ro zklad-jazdy i zaplanować jakąś podróż gdy już wszystko zostanie otwarte. Ja sama czekam n...
  • fotowoltaika Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Przede wszystkim panele powinny być dopasowane do budynku, miejsca, potrzeb klientów. To najważniejsze. Wtedy w pełni wykorzystamy potencjał takiej instalacji.....
  • Szkolenia? Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema... W mojej opinii ze szkoleń zdecydowanie warto korzystać. To dzięki nim się dokształcamy w danym zakresie i podnosimy swoje kwalifikacje. Większość z nas szuka sz...
  • Części zamienne, czy oryginalne? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Bardzo ciekawy temat. Ja niedawno poszukiwałem podzespołów do systemu automatycznego smarowania. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy www.ucs.net.pl. Po...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 598 Grupa: Trudne tema... Teraz już chyba każdy z nas robi zakupy przez internet. Takie czasy nastały, że są okresy że takich rzeczy jak na przykład ciuchy w inny sposób kupić się nie da...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16543 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >