przepompownia na działce

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

1 lutego 2019, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, kupi.łam działkę z przepompownią , działka graniczy z moja drugą działką i kupiłam ją w celu poszerzenia, na przetargu oraz akcie notarialnym nie ma wmianki o przepompowni. Gmina przypomniała sobie że musi dojeżdzać do przepompowni I CHCE USTANOWIĆ SŁUŻEBNOŚĆ. Co jest d;la mnie najlepszym rozwiązaniem czy przepompownia nalezy do mnie bo jest na mojej dzialce? Czy mogę odsprzedać im drogę dojazdową wraz z terenem na którym znajduje się przepompownia a dla siebie ustanowić służebność. Działka jest wąska a długa przepompownia stoi na 150 m (cała działka ma długośv 190). czy mogę żądać aby kupili cały tył działki z przepompwnią. co jest dla mnie najkorzystniejsze, a może mogę chcieć żeby kupili cały tył wraz z działką sąsiadującą poniewaz dla mnie stanowią te dwie działki całość, kupowałam ta jedna w celu poszerzenia pierwszej działki, a teraz jeśli bym im odsprzedała tylko przepompownie to tył stoje się dla mnie bezuzyteczny i nie mogę go sprzedać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2019, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A chociaż wiesz, skąd zaopatrzyć się w taką przepompownie? Warto postawić na zaufanego i sprawdzonego dostawcę. W moim przypadku byli to HAAS http://inwap.pl/ , którym zawdzięczam bardzo solidną przepompownię!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >