csh-flextos
offline
Imię: Krzysztof
Nazwisko: Skrzypulec
Województwo: zagranica
Miejscowość: Luedenscheid
Login: csh-flextos
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1970
Płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: +49 2351 6737810
Strona WWW: whiterock.one
Branże: Architekci/projektanci, Budownictwo mieszkalne, Budownictwo przemysłowe, Budownictwo szkieletowe/prefabrykaty, Deweloper/inwestor, Projekty domów
O mnie: Naszą filozofią jest budowanie domów mobilnych, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także czują się jak dom. Domki modułowe, które upraszczają codzienne życie, a jednocześnie nie tracą luksusu.
Praca: SMART LIVING PROJECT B to jeden z naszych kompaktowych modułów mieszkalnych o nowoczesnym designie. Dom modułowy różni się od SMART LIVING PROJECT A i C tylko wnętrzem. Jest to również idealne rozwiązanie jako mieszkanie jednoosobowe lub dom weekendowy, a jako odłączany wariant dodatkowy jest odpowiedni dla młodych ludzi. Ma powierzchnię 29 m² i obejmuje kuchnię z jadalnią, łazienkę z toaletą oraz oddzielną sypialnię. Na życzenie dostępny jest również z tarasem, wiatą kempingową, systemem fotowoltaicznym, pompą ciepła i wieloma innymi. dostarczone.
Rozmieszczenie pokoi itp. Służy wyłącznie celom ilustracyjnym i może być indywidualnie zaprojektowane przez klienta.SMART LIVING SONDERBAU to nasz specjalny program dla wyjątkowych życzeń klientów, dużych projektów lub projektów inwestycyjnych, takich jak:

Mieszkanie studenckie
Domy opieki
Nieruchomość wakacyjna
Mieszkania socjalne
Zakwaterowanie dla uchodźców
Mieszkania dla seniorów

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić Twój projekt.
Zainteresowania:


Społeczność budnet.pl ma już 15827 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >