Emevent
offline
Imię: Firmowe imprezy integracyjne
Nazwisko: EmEvent
Województwo: świętokrzyskie
Miejscowość: Kielce
Login: Emevent
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1930
Płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 600521090
Strona WWW: em-event.pl/eventy/imprezy-integracyjne/
Branże: Usługi budowlane/remontowe
O mnie: Jako doświadczona, kreatywna agencja eventowa oferujemy naszym klientom organizację niezapomnianych imprez, takich jak konferencje, targi, gale, jubileusze, pikniki firmowe, team building czy off road. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak by organizowany event był jak najbardziej przystosowany do jego wymagań i oczekiwań.

Zapewniamy przy tym atrakcyjny cennik i wyjątkowe emocje. Działamy przede wszystkim w Warszawie, Krakowie, Kielcach, a także w okolicach tych miast. dotychczas zrealizowaliśmy już kilkaset udanych eventów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy na rynku już od ponad 10 lat.
Praca:
Zainteresowania:


Brak aktywności.
  • Szkoła Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Działania szkolne i także te, które dzieją się w ramach szkoły to bardzo ważna kwestia. Warto więc dowiadywać się, jaka szkoła w jakim terenie działa. Polecam z...
  • Moda Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... To jak się ubieramy ma znaczenie. Wpływa na naszą samoocenę, poczucie zadowolenia z siebie i pozwala nam poczuć, że zawsze jesteśmy w tym miejscu które jest odp...
  • Wino białe Chile Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Uwielbiam białe wino. Jednak na razie muszę sobie odmówić tej przyjemności, bo postanowiłam zrzucić wagę, a alkohol przy odchudzaniu jest raczej niewskazany.
  • Jak pomalować kuchnię na lato? Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza
  • Elewacyjna okładzina klinkierowa Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re...

Społeczność budnet.pl ma już 15824 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >