outsourcingit
offline
Imię: Outsourcing
Nazwisko: IT
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Login: outsourcingit
Wykształcenie: wyższe
Data urodzenia: 1 kwietnia 1969
Płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 422092703
Strona WWW: https://jns.pl/outsourcing-it-dp1.html
Branże: AGD i RTV, Architekci/projektanci, Automatyka
O mnie: Dlaczego powinniśmy wybrać usługi JNS, a nie innych dostawców?
Jesteśmy jedyną nagradzaną firmą konsultingową w zakresie planowania zasobów przedsiębiorstwa, oferującą cztery najlepsze marki — Microsoft, Oracle, SAP i Sage. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w różnych branżach otrzymasz porady dotyczące rozwiązania outsourcing it Warszawa, które najlepiej pasuje do Twojego budżetu i potrzeb, które najlepiej pasują do Twojej firmy. Uruchom go z naszymi wewnętrznymi usługami informatycznymi i rozszerz jego możliwości o dostępne u nas zaawansowane narzędzia do raportowania oraz rozwiązania oferowane przez naszych partnerów.
https://jns.pl/outsourcing-it-dp1.html
Praca: W JNS nie jesteśmy tylko sprzedawcą systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Nasze usługi obejmują również konsultacje ERP, wdrożenia, wsparcie techniczne, usługi IT (infrastruktura, hosting w chmurze prywatnej, outsourcing IT i inne), zaawansowane rozwiązania raportowe, szkolenia i kompleksowe usługi rozszerzeń od naszych partnerów.
https://jns.pl/outsourcing-it-dp1.html
Zainteresowania: Wszyscy nasi konsultanci są etatowymi pracownikami JNS. Nie zlecamy usług freelancerom ani agencjom zewnętrznym.
https://jns.pl/outsourcing-it-dp1.html


Brak aktywności.
  • awatar

    Outsourcing informatyczny Poznań

    https://jns.pl/outsourcing-it-dp1.html