steindecor
offline
Imię: Mirela
Nazwisko: Majewska
Województwo: pomorskie
Miejscowość: Zbychowo
Login: steindecor
Wykształcenie: wyższe
Data urodzenia: 8 maja 1982
Płeć: kobieta
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 503752050
Strona WWW: www.steindecor.pl
Branże: Budownictwo mieszkalne, Budownictwo przemysłowe, Materiały i chemia budowlana, Ściany i elewacje
O mnie: Steindecor to działająca z pasją rodzinna firma. W naszej bogatej ofercie dostępne są kamienie dekoracyjne i panele 3d w różnorodnych kształtach, fakturach i kolorach, które znajdują zastosowanie w każdym rodzaju wnętrz.

Duży wybór daje możliwość doskonałego dopasowania kamieni dekoracyjnych i paneli 3d do określonej stylistyki i wystroju wybranego pomieszczenia.


Jeśli marzysz o oryginalnym i przytulnym wnętrzu i chciałbyś by ściany Twoich pomieszczeń miały współczesny charakter, ale poza unikalnym wyglądem ważna jest dla Ciebie również trwałość produktu możesz na nas liczyć.

Każda partia Paneli 3D i kamienia dekoracyjnego jest przez nas sprawdzana pod względem jakości, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkty suche, doskonałe jakościowo i spełniające wszelkie wymagania.
Praca: Steindecor
Zainteresowania: architektura,wystrój wnętrz, wzornictwo, projektowanie wnętrz


  • Nawozy dolistne Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Ja podjąłem decyzję że będę korzystał z https://chemirol.com.pl/pl_PL/category/n awozy-dolistne .Ta firma naprawdę jest bardzo profesjonalna.
  • Rzepak Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Razem z koleżanką ostatnio podjęliśmy decyzje że na pewno skorzystamy z bardzo dobrej oferty https://chemirol.com.pl/pl_PL/category/r zepak .Ta oferta jest bardz...
  • Do szkoły Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Każdy rodzic dba o to, aby jego dziecko w danej szkole czuło się dobrze, komfortowo, a przede wszystkim bardzo dobrze się tam odnajdywało. Jeśli więc chcesz być...
  • Miary ze stali nierdzewnej Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re...
  • Efektywny ekspres do kawy Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Saeco ma bardzo dobre ekspresy, Jura też całkiem ok, ale są już dużo droższe.

Społeczność budnet.pl ma już 16186 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >