steindecor
offline
Imię: Mirela
Nazwisko: Majewska
Województwo: pomorskie
Miejscowość: Zbychowo
Login: steindecor
Wykształcenie: wyższe
Data urodzenia: 8 maja 1982
Płeć: kobieta
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 503752050
Strona WWW: www.steindecor.pl
Branże: Budownictwo mieszkalne, Budownictwo przemysłowe, Materiały i chemia budowlana, Ściany i elewacje
O mnie: Steindecor to działająca z pasją rodzinna firma. W naszej bogatej ofercie dostępne są kamienie dekoracyjne i panele 3d w różnorodnych kształtach, fakturach i kolorach, które znajdują zastosowanie w każdym rodzaju wnętrz.

Duży wybór daje możliwość doskonałego dopasowania kamieni dekoracyjnych i paneli 3d do określonej stylistyki i wystroju wybranego pomieszczenia.


Jeśli marzysz o oryginalnym i przytulnym wnętrzu i chciałbyś by ściany Twoich pomieszczeń miały współczesny charakter, ale poza unikalnym wyglądem ważna jest dla Ciebie również trwałość produktu możesz na nas liczyć.

Każda partia Paneli 3D i kamienia dekoracyjnego jest przez nas sprawdzana pod względem jakości, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkty suche, doskonałe jakościowo i spełniające wszelkie wymagania.
Praca: Steindecor
Zainteresowania: architektura,wystrój wnętrz, wzornictwo, projektowanie wnętrz


  • Wyposażenie kuchnii Liczba postów: 1 Grupa: Przepisy ku... Przeglądałem ostatnio internet w poszukiwaniu wyposażenia do kuchnii i znalazłem genialną ofertę na stronie https://duka.com/pl/agd/blendery . W swojej ofercie...
  • Wyposażenie kuchnii Liczba postów: 1 Grupa: Przepisy ku... Przeglądałem ostatnio internet w poszukiwaniu wyposażenia do kuchnii i znalazłem genialną ofertę na stronie https://duka.com/pl/agd/blendery . W swojej ofercie...
  • Kawalerski Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Co myślicie o organizacji wieczoru kawalerskiego z firmom https://poligonpaintball.pl/jak-spedzic- wieczor-kawalerski-lodz/ z Łodzi? Ktoś korzystał?
  • Zakładanie rachunku bankowego Liczba postów: 1 Grupa: Innowacje w... Dzień dobry Czy dopuszczalne jest aby jedna osoba fizyczna,prawna zawarła umowę rachunku bankowego w imieniu drugiej osoby fizycznej lub prawnej?
  • Ulubiona kawa Liczba postów: 1 Grupa: Przepisy ku... Zawsze konsekwentnie twierdziłem że nie lubię kawy, tak w sumie jest, umiem się bez niej obejść, aczkolwiek ostatnia wizyta u rodziców nieco zmieniła moje podej...

Społeczność budnet.pl ma już 18697 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >