Altana czy markiza

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 kwietnia 2011, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę się zdecydować na altanę lub markizę ale nie mam pojęcia co będzie lepsze, mam duży ogród i na pewno altanka by się sprawdziła w swojej roli ale markizy też mi się podobają, czy może macie jeszcze inne jakieś propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2011, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Może altanka z markizą :)? Jeżeli masz duży ogród to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił altanę z tarasem a nad nim markiza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

altana bedzie trwalsza, mi sie markizy za bardzo nie podobaja...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2011, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

kwestia gustu, in general.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie takie altany ogrodowe są dużo lepsze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2011, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

jeśli bierzesz pod uwagę altanę, to warto przyjrzeć się panelom Zenturo. Dzięki różnym wypełnieniom świetnie nadają się jako ścianki altany lub parawany w ogrodzie.

http://www.betafence.pl/pl-PL/~/media/Betafence%20website/Fi les/Poland/Catalogues/Zenturo_zrodlo_inspiracji_PL_2011.ashx

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2011, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogą być, lubie bardzi motywy drewna w ogrodzie, taka natura ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za altaną. Jeszcze nie mam, ale planuję za jakiś czas się tym zająć

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no zależy czy ktoś ma miejsce albo chęci budować altanę bo markizę zamontujesz w parę chwil :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Markiza jest mniej trwała, tzn podczas burz, porywistych wiatrów łatwo ulega zniszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >