Aranżacja salonu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 czerwca 2015, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Aranwnet napisał: Również jestem zdania, że to zielone wykończenie jest
zbyt ostre, natomiast pierwszy projekt.. coś pięknego.
Użytkownik kwieczko napisał: No te zielone formy przesadzone i średnio ładne,
najfajniejszy i nowoczesny jest za to pierwszy projekt.





W pierwszym projekcie oprócz prostego stylu, mebli i stonowanych kolorów jest tylko ciekawa dekoracja, uzyskana właśnie dzięki panelom dekoracyjnym 3D :) jak widać połączenie nutki dekoracyjności z prostym stylem świetnie współgra :)

Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 15 czerwca 2015, 13:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2015, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba jedyna firma, która kojarzy mi się z najpiękniejszymi aranżacjami salonu to www.sufitywarszawa.pl ;) sufity napinane są piękne!:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy salon to przede wszystkim kolorystyka wnętrza, która nada mu charakter i sprawi że my i nasi goście będziemy nie tylko wnętrze podziwiać ale także czuć się w nim dobrze. Kolorystyka to nie tylko kolor ścian ale kompozycja wszystkich elementów wyposażenia jakie znajduje się w pomieszczeniu. Wybierając kolor należy więc uwzględnić meble, tkaniny i dodatki. Elementy sztukateryjne można podkreślić innym kolorem lub celowo wtopić je w otoczenie malując tą samą barwą co powierzchnia na jakiej są zainstalowane. Kolory mogą pobudzać lub wyciszać, inspirować lub relaksować. Projektując salon warto uwzględnić psychologiczne oddziaływanie barw i zastosować je tak, by właściwie spełniały swoją rolę, a salon tym samym należycie spełniał te funkcje do jakich został przeznaczony.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2015, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: sdzx napisał: chyba jedyna firma, która kojarzy mi się z
najpiękniejszymi aranżacjami salonu to
www.sufitywarszawa.pl ;) sufity napinane są piękne!:)


No to zmienię trochę Twoje spojrzenie :) Zerknij na to: http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-realizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2015, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię takie wnętrza i meble :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2015, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najistotniejszy aranżacji salonu zawsze stanowił kominek. Pamiętajcie, że teraz to już nie jest tylko domena domów, ponieważ bez najmniejszych przeszkód w mieszkaniach można mieć np. http://biokolekcja.pl/]kominek na biopaliwo. Tak więc salon zaaranżowany z wykorzystaniem takiego wyposażenia na pewno będzie godny podziwu.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon bez dobrego kominka moim zdaniem nie może istnieć. U siebie zakupiłem kominek od firmy http://www.abckominka.pl/ która również zajęła się jego montażem i jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W domu tak, przy mieszkaniach jest to opcja w zasadzie niespotykana, a na pewno w bardzo znikomym stopniu.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominki na pewno dodają charakteru pomieszczeniom jednak nie zawsze jest możliwość zamontowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy mieć przewód kominowy który poprowadzimy do salonu,zresztą najlepiej takie aranżacje z kominkiem w salonie planować już na etapie samej budowy bo wtedy łatwiej jest wykonać całość. Nie mniej jednak w praktyce prezentuje się to naprawdę elegancko.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >