Automatyczna brama garażowa

« Powrót do artykułu: Automatyczna brama garażowa | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 maja 2016, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbym miał polecać to myślę, że warto się wybrać do Pruszkowa do firmy Solo -www.grupasolo.pl. Mam od nich bramę uchylną i cały mechanizm działa perfekcyjnie. Sprężyny , samonastawne rolki, elementy są skręcane a nie spawane, co też zdecydowanie podnosi trwałość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2016, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie najlepiej postawić na automatyczną bramę, ja w automatykę zainwestowałem w http://e-automatydobram.pl/ bardzo wygodnie się korzysta z bramy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroką gamę bram w różnych wariantach oferuje salon Solo w Rzeszowie. Na stronie www.grupasolo.pl można sobie doczytać o parametrach bram. Ja kupowałem tutaj model uchylny, z ociepleniem. Zamawiają rzeczy prosto od producenta, bez pośredników, przez co z automatu mogą lepsze warunki kl zaproponować.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam zaufałem BramBud i było warto. Widać na pierwszy rzut oka, że brama jest zrobiona dobrze. Izolowana pianką poliuretanową, dodatkowe uszczelki wokół czy rygiel wewnętrzny. Też sprężyny skrętne i linki nie są wcale z niższej półki, bo dobrane na min. 15 tys cykli.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2017, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli miałbym sie zastanowić, to wydaje mi się, że najlepszym wyborem będzie http://www.royal-house.pl. Uważam, że to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy szukacie profesjonalistów to zdecydowanie polecam https://www.cgt.com.pl/
Naprawde warto jest sprawdzic.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam wiem jak ciężko dobrać odpowiednią bramę garażową do rodzaju otworu, wybór napędu itd. Moim zdaniem dużo lepiej będzie jeżeli po prostu skorzystasz z pomocy odpowiednich specjalistów. My zgłosiliśmy się do firmy Anex Okna Warszawa, gdzie pracują naprawdę, kompetentni oraz chętni do pomocy fachowcy. Czułem, że trafiliśmy w dobre ręce i tak też było, przedstawili nam całą ofertę, dokładnie omówili warunki zakupu i montażu. Ostatecznie nasz wybór padł na Wiśniowski model Prime. Idealna w aranżacji i kolorze do całej aranżacji naszego domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie warto spieszyć się z zakupem oraz wybierać siłownika z najniższej półki. To od razu przekłada się na mniej komfortowe działanie. Warto poszukać w sieci, poczytać poradniki, popytać znajomych. Często niewielka różnica w kwocie którą trzeba zapłacić sprawia, że automatyka jest na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią automatyką do bramy to skontaktujcie się z firmą www.krysta.com.pl Firma ta posiada w swojej ofercie wysokiej jakości automatykę do bram, którą sprzedaje w korzystnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem, że na dobrej bramie automatycznej nie warto oszczędzać i lepiej dołożyć, a zdecydować się na coś solidnego i trwałego i co ważne: bezawaryjnego co przetrwa przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >