Bezpieczny fotelik 0-18 kg

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

26 sierpnia 2017, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie znacie bezpieczne foteliki 0-18 kg które mają potwierdzenie w testach i są oczywiście montowane tyłem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

popularnym jest fotelik recaro zero 1 montowany może być tyłem jest obracany a jak raz skorzysta się z obracanego to już nie chce się innego ;-) bezpieczeństwo oczywiśćie potwierdzone testami zderzeniowymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2018, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak mój brat szukał fotelika samochodowego dla swojej córci to wiem, że kierowała się takim rankingiem https://e-foteliki.pl/webpage/foteliki-samoch odowe-ranking.html ponoć to ułatwiło mu poszukiwania. Dzięki niemu dowiedział się, które foteliki samochodowe, które są oferowane na rynku są naprawdę bezpieczne i spełniają najważniejsze wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Foteliki renomowanych firm maja certyfikaty, nie ma obaw.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o bezpieczny fotelik w przedziale wagowym 0-18 kg to ze swojej strony szczerze polecam Rotario z Easy Go. Używamy go od kilku dobrych miesięcy i szczerze polecam. Niedrogi a bardzo funkcjonalny i przede wszystkim bezpieczny. Dziecko jezdzi tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, jest też funcja rotacji 360 stopni. Fajny, nowoczesny design i porządne wykonanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2020, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotelik samochodowy dla mojego dziecka mam tego https://babydesign.eu/ producenta i jak do tej pory działa bez zarzutu, sprawdzałem jakie atesty ma przed zakupem i odpowiadały mi, wiem że est bezpieczny. A też wygodny w użytkowaniu, polecam jak nie wiecie jaki wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także zostałem niedawno tatą. Fotelik kupiliśmy w salonie www.foteliki.szczecin.pl w Szczecinie. Posiadają bardzo kompetentnych pracowników, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. Na pewno pomogą Ci w wyborze odpowiedniego fotelika.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

click here now https://live-xbet.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 06:40

Zgadzam sie: good 1 bad

Dla takich maluszków to tylko fotelik. Ale dla dzieci trochę starszych wygodniejsze są pasy Smart Kid Belt. Proste w montażu, wygodne w przechowywaniu. Idealne w taxi, na wycieczce szkolnej czy w wynajmowanym aucie. Smart Kid Belt odpowiednio zabezpiecza dziecko, dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Tu jest więcej info https://smartkidbelt.com/, warto rzucić okiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2022, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Karin napisał: Dla takich maluszków to tylko fotelik. Ale dla dzieci
trochę starszych wygodniejsze są pasy Smart Kid Belt.
Proste w montażu, wygodne w przechowywaniu. Idealne w taxi,
na wycieczce szkolnej czy w wynajmowanym aucie. Smart Kid
Belt odpowiednio zabezpiecza dziecko, dopasowuje odcinek
barkowy do wzrostu dziecka. Tu jest więcej info https://smartkidbelt.com/, warto rzucić
okiem.


Racja. I na dodatek Smart Kid Belt to nasz krajowy patent. Czasami warto promować nasze własne rozwiązania. Niestety lekko na rynku nie mają, bo branża fotelikowa ostro się broni. I robi to bardzo nieczysto, co już nawet zostało udowodnione przez dziennikarzy. Jest spory raport na temat ich działań. Można się tylko za głowę złapać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >