Co na alergię?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2015, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie polecić coś na alergię, jakiś konkretny preparat? Mam alergię na kurzy i w zasadzie jestem już przyzwyczajony do tego, że mam wiecznie zatkany nos, ale teraz to jest jakaś masakra... Nie dość, że nos zatkany, to jeszcze cały czuję na twarzy napuchnięty, oczy podkrążone, widok generalnie nie za ciekawy. Czy któryś z tych leków na alergię będzie odpowiedni? Oczywiście nie zamierzam robić za tester i próbować każdego z nich, dlatego wolałbym coś sprawdzonego... Podobno pomaga też jonizacja powietrza. Ktoś mógłby to potwerdzić/zaprzeczyć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprościej będzie pójść do lekarza, który dobierze odpowiedni dla ciebie lek. Lepiej nie kupować nic przez internet, tylko poradzić się specjalisty;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jeszcze jakby ten lekarz był alergologiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Taaa, bo rodzajów alergenów są dziesiątki.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

najpierw może zrób sobie badania, czy to rzeczywiście alergia, na co alergia itd. a nie szukasz po swojemu kiedy nie jesteś pewna czy to na pewno to. Zrób sobie badania i idź na konsultacje, polecam to miejsce REX MEDICA

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jaki to jest rodzaj alergii bo każdą leczy się w inny sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej przejść się do alergologa. Nie wiem skąd jesteś, ale tutaj masz obszerną listę alergologów z Warszawy, którzy przyjmują na Ursynowie http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/alergolo g/warszawa/ursynow/. Zamiast faszerować się lekami lepiej jest skonsultować się z lekarze. Być może zaleci jakieś odczulanie lub odpowiednią farmakoterapię.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaka to alergia? Poza wizytą u alergologa i stosowaniem się do jego zaleceń, konieczna może być także zmiana trybu życia. Ja radzę się przyjrzeć dokładnie swojemu domowi, bardzo wielu z nas używa niepotrzenie nadmiernej ilości detergentów itp, one też uczulają. Warto zmienić wszystkie kosmetyki na takie ekologiczne albo dla alergików, ja polecam osobiście markę SO'Bio Etic - są znakomite

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz skutecznie zwalczyć alergię to skonsultuj się z alergologiem. On dobierze ci odpowiednie leczenie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie to samo chciałam napisać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 273 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Wakacje nad morzem Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Turcja to idealne miejsce na wakacje all inclusive. Z Rego-Bis możesz cieszyć się luksusem, kulturą i pięknymi plażami bez dodatkowych kosztów. Wejdź na stronę:...
  • Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Liczba postów: 170 Grupa: Trudne tema... Włodarz Stomatologia to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne usługi implantologiczne. Odkryj ich podejście i technologie na https://www.wlodarz-stomatologia....
  • zaburzenia somatyczne Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was ma zaburzenia somatyczne i może mi polecić jakiegoś specjalistę, który mi z nimi pomoże?
  • Wybór rur do zastosowań specjalnych Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Wybór rur do zastosowań wymagających wyjątkowej wytrzymałości i niezawodności zależy od specyfiki projektu, środowiska, w którym będą one użytkowane, oraz od oc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >