Co powinniśmy wiedzieć o stawianiu fundamentów? Budujemy dom cz.II

« Powrót do artykułu: Co powinniśmy wiedzieć o stawianiu... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

31 marca 2011, 00:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten kto stworzył ten pseudoartykuł nie ma zielonego pojecia o budownictwie. Aż srach pomyśleć, że ktoś kto chce się budować bedzie kierował sie tymi pseudoradami. Dosłownie w co drugim zdaniu totalne bzdury. Autor nie ma pojecia o czym pisze i sam nie rozumie swoich słów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2011, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Panie BUDO! Stwierdzenie, że coś jest bzdurą dlatego, że jest bzdurą świadczy tylko o Pana pojęciu lub braku pojęcia na dany temat. Skoro jest Pan takim fachowcem to proszę o opis błędów w artykule. Za około dwa miesiące mam zamiar rozpocząć budowę na działce torfowo - glinianej i jestem zainteresowany każdymi komentarzami o fundamentach w warunkach trudnych i z wysokim poziomem wód gruntowych.
Będę wdzięczny za wszelakie sugestie i spostrzeżenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Robiłem zamówienie na fundamenty u dystrybutora www.termat.pl i mogę śmiało powiedzieć, że mają indywidualne podejście do klienta i przy współpracy rzeczywiście zależało im na moim zadowoleniu. Nie zrobią ci byle czego tylko najpierw dokładne wszystko wymierzą, a dopiero potem zaczną działać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >