Co wybrać naroznik czy sofę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 kwietnia 2011, 14:16

Zgadzam sie: good 1 bad

Remontuje swój salon - łącze go z kuchnia, ponieważ sam jest niezbyt dużym pomieszczeniem. Chciałabym wybrać coś wygodnego do tego pomieszczenia ( ma kształt prostokąta). Co będzie lepszym wyborem sofa czy narożnik?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym na twoim miejscu wybrała sofę. Narożnik niestety może zająć zbyt dużo miejsca a jak sama piszesz twój pokój jest niezbyt duży. Mnie osobiście bardzo podobają się te sofy arismebel.pl Poza tym klienci mają tu możliwość wyboru zarówno koloru materiału, desenia jak również wymiarów mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na Twoim miejscu wybrałbym narożnik o małych gabarytach, ale jednak narożnik. Myślę że fajnie będzie oddzielał salon od kuchni, a przy okazji nada nowoczesności we wnętrzu. Teraz narożnik można kupić w przeróżnych wymiarach, kolorach i fasonach.

Powodzonka

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za podpowiedzi. Te sofy są kuszące, ale faktycznie chyba narożnik będzie lepszym rozwiązaniem. Kiedyś takie meble kojarzyły mi się z komuną ale jak zaczęłam przeglądać oferty sklepów to się miło zaskoczyła. W sumie to ten arismebel jest nawet niezły

Ten post był edytowany przez fenny dnia: 11 kwietnia 2011, 18:30
Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam takie samo zdanie jak Moi Poprzednicy. Uważam że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie kupno narożnika,ponieważ sprawdzi się w prostokątnych pomieszczeniach. Sam mam u siebie w domu i jestem z niego bardzo zadowolony. Tylko wybierz go w ciemnym kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2011, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Narożnik zapełni sporo pustej przestrzeni,a także da wygodę,której napewno nie zapewni sofa. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kanape, ale nastepnym razem chyba wybiorę narożnik, przynajmniej wygodnie całą rodzinką będziemy kruszyć na niego ciasteczkami przy oglądaniu filmów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci, że też zależy czy chcesz później ten narożnik używać do spania czy tylko jako wypoczynek na dzień do salonu.

Ja osobiście jako dzienny wypoczynek proponuje narożnik sofa nie zapewnia takiego kontaktu wzrokowego jak narożnik.

A jeżeli chodzi o noc. to różnie takie narożniki się rozkładają, może technologia się zmieniła i się mylę no ale mam różne wspomnienia z narożnikami.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak: do spania zdecydowanie lepiej sprawdzi się narożnik,natomiast jako miejsce w którym czasem można posiedzieć na kawie,o wiele wygodniejsza będzie tutaj sofa.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam rozkładaną sofę jest ustawiona na wprost TV i do tego mam podnóżki super się to sprawdza i wygodnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >